Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

TURMION KÄTILÖT- koncert v Praze

pondělí

13.02.2023

Storm Club (původně Nová Chmelnice) Praha


Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK TURMION KÄTILÖT- koncert v Praze -Storm Club (původně Nová Chmelnice) Praha koupit vstupenku na TURMION KÄTILÖT- koncert v Praze -Storm Club (původně Nová Chmelnice) Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce TURMION KÄTILÖT- koncert v Praze

Turmion Kätilöt

Finové TURMION KÄTILÖT oznámili vydání nového alba a přejmenovali své nadcházející tour! V únoru 2023 v PRAZE!

TURMION KÄTILÖT - “Omen X World Tour” – PRAHA, klub Storm – 13.2.2023

Po 9 plnohodnotných studiových albech a více než 800 koncertech, je finský metalový diskostroj TURMION KÄTILÖT připraven postoupit do dalšího, vyššího levlu světové metalové scény. Jejich 10. studiové album „Omen X“ vyjde ve 36 zemích 13. ledna 2023!

Hned poté kapela vyráží na své „Omen X World Tour“! Nejprve odehraje svou doposud největší show v Helsinkách, 14. ledna 2023 a po několika vystoupeních v domovské zemi bude deska „Omen X“ představena naživo po celé Evropě! Do České republiky dorazí 13. února 2023 a hostit je bude klub Storm v PRAZE!

„V produkci Omen X jsme narazili pouze na pozitivní problémy. Kvůli lockdownům Covid 19, bylo tentokrát k dispozici tolik písní, že bylo až bolestivé vybrat pouze počet na jedno album. Množství materiálu bylo opravdu velké a obtížnost výběru vysoká. Zdálo se, že to dokonce zabírá až příliš mnoho zbytečně cenného studiového času. Jinak výroba alba šlo jako vždy hladce. Z našeho pohledu dostalo album přímo pekelný šmrnc, nové, neotřelé zvuky a neuvěřitelnou atmosféru. Velmi očistný zážitek. Desáté proroctví tak bylo dáno. Nemáte zač!" - MC Raaka Pee

Tak pokud ještě svůj lístek na tuto megapárty nemáte, směle objednávejte, bude to peklo!Vstupenky se slevou ZTP a ZTP/P pouze na e-mailovou objednávku: mikeskova(zavinac)pragokoncert.com. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.


Koncert TURMION KÄTILÖT v únoru 2023 v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

TURMION KÄTILÖT- koncert v Praze -Storm Club (původně Nová Chmelnice) Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum TURMION KÄTILÖT- koncert v Praze

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)