Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze


PRODEJ VSTUPENEK Christian Löffler- Praha -Křižíkova Fontána Praha 7 U Výstaviště 284/2, Praha 7 17000  koupit vstupenku na Christian Löffler- Praha -Křižíkova Fontána Praha 7 U Výstaviště 284/2, Praha 7 17000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Christian Löffler- Praha

Německý producent, hudebník a výtvarník Christian Löffler se vrací do Prahy se sólovým audiovizuální vystoupením, ve které propojí elektronickou hudbu se světelnými efekty pražské Křižíkovy fontány. Christian vyniká v elektronických žánrech (převážně deep house) s využitím prvků jazuu, indie rocku a vážné hudby. Umění Christiana Löfflera je silně inspirováno přírodou a jeho životem. Žije a tvoří na vzdáleném poloostrově Darss na severovýchodě Německa, kde mu jeho ateliér ve srubu obklopeném divokou přírodou s výhledem na Baltské moře poskytuje samotu, klid a inspiraci. Vliv tohoto prostředí lze cítit a doslova slyšet na albu “Mare“, které vychází z terénních nahrávek v bezprostřední blízkosti ateliéru.
 
Naopak album “Gral (Prologue)“ vznikalo na cestách v době, kdy byl Christian neustále na turné. Album tak přirovnává ke svému cestovnímu deníku. Po svém debutovém albu “A Forest“ z roku 2012 vydal Löffler jmenovaná alba “Mare“ a “Graal (Prologue)“. Následovalo album “Lys“ a v roce 2021 „Parallels“, ve kterém vdechl nový život klasickým skladbám. Přepracováním skladeb klasiků jako jsou Beethoven, Wagner a Bach, zve Christian širokou veřejnost k objevování bohatého dědictví klasické hudby.
 
Christian Löffler je oblíbený pro svou upřímnou a poctivou hudbu, soustředící se jen na to podstatné. Jeho kreativita se promítá nejen do hudební, ale také do výtvarné tvorby. Oba světy propojuje na obalech svých alb a ve svých videoklipech.

Pořadatel

CLR Selection s.r.o. Přívozní 1054/2, 170 00, Praha 7, Holešovice, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Christian Löffler- Praha -Křižíkova Fontána Praha 7 U Výstaviště 284/2, Praha 7 17000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)