Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze


PRODEJ VSTUPENEK MY BABY- koncert v Praze -Kasárna Karlín Praha 8 Prvního pluku 20/2, Praha 8 186 00  koupit vstupenku na MY BABY- koncert v Praze -Kasárna Karlín Praha 8 Prvního pluku 20/2, Praha 8 186 00 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce MY BABY- koncert v Praze

Psychedelický kytarový rituál My Baby se vrací do Prahy. Inspiraci si bere nejen z rocku a blues, ale i alternativní taneční scény. Jejich opojné riffy v kombinaci s jemným hlasem zpěvačky a houslistky Caty van Dijck roztančily diváky na festivalech jako Glastonbury, Sziget nebo Pinkpop. Do Prahy tentokrát v Amsterdamu usazené trio přiveze nové album Sake Sake Sake, které produkoval Steve Dub (The Chemical Brothers).
 
Debut Loves Voodoo! vydali v roce 2013 a už tehdy zaujali svým organickým zvukem plným energie a vnitřního napětí. Sami svou tvorbu popisují jako psychedelický blues-trance. Na aktuální nahrávce se vrací k taneční extázi přelomu milénia a jejich texty tentokrát poodhalují o něco temnější stránku a reflektují střet hudebníků s každodenní realitou. Temný groove desky má být odrazem vnitřního dialogu členů kapely. Jak odmítnout škodlivé hodnoty společnosti, když neustále zpochybňujeme ty vlastní?
Pořadatel
Fource Entertainment s.r.o. Lidická 797/18, 150 00, Praha, Česká republika

Koncert MY BABY v dubnu 2023 v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

MY BABY- koncert v Praze -Kasárna Karlín Praha 8 Prvního pluku 20/2, Praha 8 186 00
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum MY BABY- koncert v Praze

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)