Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Koncert Davida Krause & Gipsy Brothers v Riegrových sadech

čtvrtek

22.06.2023

15:00

Riegrovy sady na pražských Vinohradech

Cena:200

Uložit do Google kalendáře


Popis kulturní akce Koncert Davida Krause & Gipsy Brothers v Riegrových sadech

AKCE CIHLA vstoupí do 24. ročníku zábavným odpolednem, které se koná ve čtvrtek 22. června v Riegrových sadech na pražských Vinohradech. Od 15 hodin je připraven program plný nevšedních zážitků, her, dílen či soutěží pro děti a výtečného občerstvení. Vrcholem odpoledne bude od 18.00 koncert Davida Krause s legendami romské hudební scény – s kapelou GipsyBrothers.  Vstupenky jsou již teď k zakoupení v předprodeji za 200 Kč.  Výtěžek z akce bude použit na odvlhčení a opravu izolace Chráněného bydlení Na Vyhlídce.

První část programu –Inkluzivní zážitky aneb Jak se cítit v cizí kůži– ukáže veřejnosti život lidí s mentálním či jiným druhem znevýhodnění. Zaměstnanci s klienty všech služeb Portusu Praha se pokusí přiblížit jejich společnou práci.Na vlastní kůži zažijete, jaké to je orientovat se na autobusovém nádraží bez písmen a čísel, jak si vybrat peníze z bankomatu, když měřím 1,20 m? Zahrajete si pexeso pro nevidomé, zkusíte si chůzi v terénu, jako člověk, který má trubicové vidění... Pro děti je připraven zábavný program formou soutěží a výtvarných dílen.  Na místě bude i výtečné občerstvení ze sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM.

AKCE CIHLAje celostátní benefiční sbírková a osvětová kampaň na podporu moderních sociálních služeb pro lidi s mentálním postižením pořádaná a koordinovaná neziskovou organizací Portus Praha. Díky benefiční sbírce se mohou každý rok realizovat, rozšiřovat a udržovat projekty chráněných bydlení, terapeutických dílen, sociálních podniků nebo terénních bytů.  Pilířem sbírky je prodej benefičních cihel ve stáncích v ulicích Prahy i on-line na novém e-shopu eshop.akcecihla.cz. Vzhledem k narůstajícím cenám a nedostupnosti stavebníhomateriálu včetně cihel budou benefiční předměty rozšířeny o oblíbené festivalové kelímky,praktické tašky i trička s motivem AKCE CIHLA, které připravili umělci Michal Škapa, PastaOner, Jan Kaláb a Kakalík.

Prodej cihelve stánku umístěném tradičně v centru Prahy v ulici Na Příkopech zahájí 13. června dlouholetá patronka sbírky Simona Stašová, která bude na místě od 16 do 17 hodin. V úterý 20. června od 15 hodin prodej a letošní 24. ročník benefiční sbírky AKCE CIHLA osobně podpoří další dlouholetý patron Jaroslav Svěcený

 

Speciální firemní benefiční cihly a chodník slávy

Zakoupením benefičních cihel či designových benefičních předmětů AKCE CIHLA od června do září lidé přispějí na odvlhčení a renovaci kuchyňských koutů v 6 garsoniérách v objektu Chráněného bydlení Na Vyhlídce v obci Slapy, který slouží lidem s mentálním znevýhodněním.   

Vzhledem k tíživé hospodářské situaci napříč spektrem dárců se Portus snaží hledat nové cesty financování nutných oprav chráněného bydlení pro své klienty. Letos proto nabídne možnost zakoupení exkluzivní gravírované cihly s vaším jménem či firemním logem do připravovaného „chodníku slávy“ v blízkosti objektu Chráněného bydlení Na Vyhlídce, který bude z výtěžku sbírky inovován. Kupte dobročinnou cihlu a zapište se do příběhu lidí s mentálním handicapem.  Benefiční cihly jsou k zakoupení i online na akcecihla.cz.

Aktuální informace sledujte na www.akcecihla.cz

Kontakty:    

Soňa Cimalová, cihlavakci@portus.cz, 773 920 989   

Andrea Chroustovská, marketing@portus.cz, 773 920 992 – komunikace s médii   


Koncert Koncert Davida Krause & Gipsy Brothers v Riegrových sadech v Praze 2023


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

marketing@portus.cz
https://www.akcecihla.cz/

Koncert Davida Krause & Gipsy Brothers v Riegrových sadech -Riegrovy sady na pražských Vinohradech
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Koncert Davida Krause & Gipsy Brothers v Riegrových sadech

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)