Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Half Alive- koncert v Praze

sobota

04.03.2023

MeetFactory Praha 5 Ke Sklárně 15, Praha 5 15000

Cena:550 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Half Alive- koncert v Praze -MeetFactory Praha 5 Ke Sklárně 15, Praha 5 15000  koupit vstupenku na Half Alive- koncert v Praze -MeetFactory Praha 5 Ke Sklárně 15, Praha 5 15000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Half Alive- koncert v Praze

ZMĚNA TERMÍNU A VENUE
Původně: 1. 5. 2022 Roxy
Nově: 4. 3. 2023 MeetFactory
 
Děkujeme všem trpělivým fanouškům amerických Half Alive. Jejich odložený koncert zná konečně nové datum konání. V Praze vystoupí 4. března 2023, z produkčních důvodů se akce přesouvá do smíchovského klubu MeetFactory. Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i pro nový termín. Pokud by někomu nový termín konání nevyhovoval, je možné v místě nákupu do 8. listopadu 2022 požádat o vrácení vstupného.
 
Tvorba tria Half Alive dýchá, vyvíjí se a roste stejně jako trio muzikantů z prosluněné Kalifornie. V jejich roztančeném světě ozářeném paprsky světel odrážejících se v disco koulích se najde místo pro prvky čerstvého R&B, funku, popu i rocku. Pozornost fanoušků i kritiků si získali v roce 2017 prvními podařenými EPs, zlom v kariéře přišel o rok později, s vydáním videa k písni Still Feel, které během dvou měsíců nasbíralo 10 milionů zhlédnutí. Do dnešního dne přibralo 50 milionů a dalších 100 milionů streamů na Spotify.
 
„Tanec se pro nás tři najednou stal neoddělitelnou součástí. Když jsme natáčeli video ke Still Feel, nikdo z nás neměl žádné zkušenosti s tancem, ale přesto jsme se rozhodli společně s choreografem Jordanem Johnsonem se celým videem protančit. Od té doby bychom si bez něj neuměli představit žádný koncert ani video,“ prozradil zpěvák Josh Taylor.
 
Na úspěch navázali účastí v The Late Late Show Jamese Cordena i Jimmy Kimmel Live! a vyprodanou světovou tour, v rámci níž zavítali i do pražského Rock Café, kde představili svůj debut. I díky úspěchům dalšího singlu Runaway získali ocenění YouTube Artist on the Rise.
 
Half Alive byli aktivní i během karantény – společně s orchestrem předělali debutové album a živý záznam sdíleli se svými fanoušky. Stejně tak nepřestali vydávat nové singly lákající na druhou desku. Jako support si je na své turné vybrali i Twenty One Pilots.
Pořadatel
Fource Entertainment s.r.o. Lidická 797/18, 150 00, Praha, Česká republika

Koncert Half Alive v březnu 2023 v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Half Alive- koncert v Praze -MeetFactory Praha 5 Ke Sklárně 15, Praha 5 15000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Half Alive- koncert v Praze

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)