Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze


PRODEJ VSTUPENEK Ghostly Kisses- Praha -NoD Praha 1 Dlouhá 33, Praha 1 11000  koupit vstupenku na Ghostly Kisses- Praha -NoD Praha 1 Dlouhá 33, Praha 1 11000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Ghostly Kisses- Praha

Éteričtí Ghostly Kisses představí snové příběhy o neopětované lásce Margaux Sauvé, ústřední postava Ghostly Kisses, vytváří éterický zvuk postavený na poetických příbězích o neopětované lásce. Pseudonym si vypůjčila z básně Williama Faulknera, jejíž snová atmosféra je přesně tím, v čem se potkává s hudbou Ghostly Kisses. Ghostly Kisses vystoupí 13. dubna 2024 v pražském prostoru NoD. Vstupenky (440 korun) budou v prodeji od 27. října 2023, o den dřív začíná předprodej pro registrované členy*ky Fource Friends. „Byla jsem v životní situaci, ze které jsem se nezvládala dostat. V toxickém vztahu, který jsem těžko chápala,“ vysvětluje Sauvé motivace k psaní prvních textů pod současným pseudonymem.
 
Debutové album Heaven, Wait z loňského roku je protkané příběhy o nejisté lásce a objevování sebe sama, je křehké jako plamínek svíčky třepetající se ve vánku. Zranitelnost je pro kanadskou hudebnici Sauvé příznačná a všudypřítomná v každém jejím textu. „Práce na té desce mi hodně pomohla vyrovnat se s celou řadou věcí. Byla to silná zkušenost a mám pocit, že jsem jako člověk vyrostla a některé kapitoly uzavřela,“ popisuje umělkyně a dodává, že nejistota, neopětovaná láska a samota jsou témata, která se v její tvorbě opakují. Před pár dny vydala singl Golden Eyes, který je o tom, jaké to je být zamilovaná do nejlepšího kamaráda, a jak hloupé je si to konečně přiznat. Sauvé se narodila a vyrostla v Quebecu v rodině hudebníků. Hrát na housle začala v pěti letech, později se přihlásila na konzervatoř a svůj talent propůjčila místním kapelám. Střídání poloh mezi intimními kompozicemi a experimenty s elektronickou produkcí a beaty na desce Heaven, Wait je výsledkem jejího klasického vzdělání a touhou zkoušet nový zvuk.

Pořadatel

Fource Entertainment s.r.o. Lidická 796/20, 150 00, Praha 5, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Ghostly Kisses- Praha -NoD Praha 1 Dlouhá 33, Praha 1 11000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)