Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Divokej Bill- koncert Praha O2 arena- 25 let tour

pátek

19.01.2024

O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000

Cena:690 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Divokej Bill- koncert Praha O2 arena- 25 let tour -O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000  koupit vstupenku na Divokej Bill- koncert Praha O2 arena- 25 let tour -O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Divokej Bill- koncert Praha O2 arena- 25 let tour

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence. “Bude to velký a divoký,“ vzkazuje kapela svým příznivcům
 
Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa. Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat 25 zastávek napříč republikou a 19. 1. 2024 se vrátí do pražské O2 areny. Vstupenky se pro členy fanklubu začnou prodávat 5. prosince, oficiální prodej začne 7. prosince.
 
Divokej Bill bezesporu patří ke stálicím tuzemské hudební scény. Za sebou mají ke dvěma tisícům vyprodaných koncertů nejen v Čechách a na Slovensku, spoustu radiových hitů a sedm studiových alb, ke kterému příští rok přibude další. „Od posledního alba uběhlo velmi rychle pět let a tak už je načase přijít s něčím novým. Navíc přišla i ta chuť tvořit, takže se to krásně protnulo. Momentálně jsme ve studiu SONO DOUPĚ Records, kde se to celé už vaří. Takže doufáme, že když to nepřipálíme, budou fanoušci moci něco ochutnat již na jaře,“ říká s úsměvem zpěvák Vašek Bláha.
 
Oslava pětadvaceti let je plánována ve velkém stylu. „Od začátku naší existence jsme dávali důraz hlavně na živé hraní a možná proto s námi tolik našich fanoušků vydrželo. Slavit tedy budeme tak, jak to máme rádi. Od června do září odehrajeme pětadvacet open air koncertů. Celé jsme to velmi netradičně nazvali DIVOKEJ BILL – 25 LET,“ směje se kytarista Roman Procházka.
 
„V lednu 2024 jsme se rozhodli vrátit do O2 areny, kde bychom rádi zakončili oslavy těch našich pětadvacetin,“ dodává ještě k budoucím plánům houslista Adam Karlík. Jak celé turné a vystoupení v O2 areně pojmou, kapela zatím tají. „Je to celé v přípravách, postupně odtajníme naše hosty, a vůbec s tím bude spjata řada dalších věcí, tak to celé nechceme prozrazovat najednou. Ale věříme, že to bude stát za to,“ vysvětluje Adam Karlík.
 
Vstupenky na turné DIVOKEJ BILL – 25 LET a na koncert v O2 areně se budou prodávat přednostně od 5. prosince pro členy fanklubu. Veřejný prodej vstupenek začne 7. 12. 2022 od 9:00 v oficiálních prodejních síti Ticketmaster.
 
Více informací na: www.divokejbill.cz
 
Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Kontaktujte nás pomocí tohoto odkazu přikládejte prosím naskenovaný průkaz ZTP/P.
 
Pořadatel
Bestsport, a.s. Českomoravská 2345/17a, 190 00, Praha, Česká republika

Koncert Divokej Bill v lednu 2024 v Praze- tour 25 let


Další koncerty v Praze

Další koncerty Divokej Bill
Oficiální web Divokej Bill: https://www.divokejbill.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Divokej Bill- koncert Praha O2 arena- 25 let tour -O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000

Divokej Bill

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Divokej Bill- koncert Praha O2 arena- 25 let tour

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)