Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

DIE ANTWOORD| REANIMATED - EU / UK TOUR 2024- Praha

čtvrtek

11.04.2024

Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600

Cena:1190 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK DIE ANTWOORD| REANIMATED - EU / UK TOUR 2024- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600  koupit vstupenku na DIE ANTWOORD| REANIMATED - EU / UK TOUR 2024- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce DIE ANTWOORD| REANIMATED - EU / UK TOUR 2024- Praha

DIE ANTWOORD - REANIMATED
 
Jihoafrický hip-hopový fenomén Die Antwoord se vrací do Prahy. Výstřední a provokativní duo Ninja a Yo-Landi Vi$$er slibuje ve Foru Karlín elektrizující bizarní show! DIE ANTWOORD si dali dlouhou pauzu po světovém turné v roce 2019, aby se znovu pustili do toho, co umí nejlépe: hudbu a umění. Nyní představují REANIMACI.
 
Ninja říká: „Pracovali jsme v soukromí tak dlouho, že nás někteří lidé považovali za mrtvé!" A -Yo-Landi dodává: „A tak jsme se rozhodli pojmenovat naše nové EU / UK turné, DIE ANTWOORD, REANIMATED!" Hudební a vizuální styl Die Antwoord (v afrikánštině “odpověď”) vychází z jihoafrické subkultury zef. Míchají syrový přímočarý hip hop, electro a rave, rapují a zpívají v afrikánštině, xhoštině a angličtině. Jejich bizarní, často vulgární videoklipy šokují, živá vystoupení jsou vždy výstřední show. Die Antwoord tvoří dynamické duo - zpěvák Watkin Tudor Jones s uměleckým jménem Ninja a zpěvačka Yolandi Visser, známá jako Yo-Landi Vi$$er. Spolu s nemluvným DJ Hi-Tekem a nebo Li2Hoodem oslňují publika po celém světě. Duo vzniklo v roce 2008 v Kapském Městě a již o rok později Die Antwoord vydali debutové album “$O$“, které umístili zdarma na internet.
 
Díky videu k písni “Enter the Ninja“ jejich obliba po celém světě raketově vzrostla. Po krátkém intermezzu s labelem Interscope Records založili v roce 2011 vlastní vydavatelství Zef Recordz, které se postaralo o dvě další jejich desky – “Ten$ion“ (2012) a “Donker Mag“ (2014). Pod stejným labelem vydali v roce 2016 i mixtape – “Suck On This“, stejně jako album “Mount Ninji and Da Nice Time Kid“. Poslední studiové album nese název “House of Zef“ a bylo vydáno v roce 2020. Mezi jejich nejstreamovanější songy patří kultovní “Baby's On Fire“ (přes 100 milionů streamů, přes 270 milionů zhlédnutí na YouTube) & “I Fink U Freeky“, “Ugly Boy“, “Banana Brain“ nebo “Pitbull Terrier“. Nespoutaná energie Die Antwoord je na koncertech nakažlivá a nenechá nikoho v klidu. Jste připraveni na pořádnou party?

Pořadatel

CLR Selection s.r.o. Přívozní 1054/2, 170 00, Praha 7, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

DIE ANTWOORD| REANIMATED - EU / UK TOUR 2024- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)