Úvod  -> Film v Praze  ->  Film v Praze

Pop in Symphony: The Epic Symphonic Show- Praha

pondělí

22.04.2024

Obecní Dům, nám. Republiky 1090, Praha

Cena:99 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Pop in Symphony: The Epic Symphonic Show- Praha -Obecní Dům, nám. Republiky 1090, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Pop in Symphony: The Epic Symphonic Show- Praha

Pop in Symphony: The Epic Symphonic Show

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z popové hudby ve Smetanově síni Obecního domu v Praze 22. dubna 2024 ve 20:00.

Se svým programem Pop in Symphony míří na pódium nejprestižnějšího koncertního sálu v Čechách renomovaný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se svoji sólistkou Leticií Krotkou, kteří své publikum zvou na unikátní show. Smetanovu síň Obecního domu v Praze ovládnou melodie těch největších popových hvězd.

Lady Gaga, Bruno Mars, Adele, Beyoncé, Pharrell Williams nebo Rihanna jsou hvězdy, které zářily na koncertních pódiích po celém světě a vryly se do srdcí a paměti posluchačů téměř všech věkových kategorií. Večer se slavným Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP) ve spojení s kapelou připomene tyto popové hvězdy a také mnoho dalších.

V průběhu koncertu zazní také songy hvězd, kterými jsou Bee Gees, Sia nebo Britney Spears. Dojde i na melodie největších legend všech dob. Mezi ty patří například Abba, Michael Jackson nebo Madona.

Koncertní show si budou diváci moci vychutnat v podání orchestru čítajícího na šedesát hudebníků. "Spojení populární a symfonické hudby přináší posluchačům naprosto jinou dimenzi těchto skladeb." říká šéfdirigent a zároveň ředitel Bohemian Symphony Orchestra Prague Martin Šanda, který toto hudební těleso v roce 2002 založil.

Od té doby si orchestr připsal na konto nespočet úspěchů, například několik evropských turné s rockovými legendami a kapelami Deep Purple, Nazareth, Europe, Alice Cooper, Toto, Survivor, Foreigner, Journey, Bonnie Tyler, Uriah Heep a dalšími. Pochlubit se může také spoluprací na projektech se švédskou kapelou Sabaton, britskou kapelou Kosheen, 2Cellos, slavným španělským operním pěvcem José Carrerasem nebo vokální skupinou The Tenors a Il Volo. Seznam hvězdných jmen, která měla s pražským orchestrem co dočinění, je skutečně obsáhlý. Za zmínku stojí například také houslistka Vanessa Mae, zpěvačka Sarah Brightman či trojnásobný držitel Grammy Michael Bublé.

Orchestr má za sebou rovněž řadu klasických koncertů po celé Evropě, vycestoval ale také na turné po Japonsku a Číně. Na české scéně uvádí BSOP mimo jiné řadu koncertů v Obecním domě v Praze.


Další film v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Pop in Symphony: The Epic Symphonic Show- Praha -Obecní Dům, nám. Republiky 1090, Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)