Úvod  -> Koncerty v Plzeňském kraji  ->  Koncerty v Plzni

YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN/"HINTORI – THE WINGS OF THE PHEONIX"/- Plzeň

středa

04.12.2024

20:00

DEPO2015 Plzeň

Cena:1590,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN/"HINTORI – THE WINGS OF THE PHEONIX"/- Plzeň -DEPO2015 Plzeň koupit vstupenku na YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN/

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN/"HINTORI – THE WINGS OF THE PHEONIX"/- Plzeň

YAMATO ? The Drummers of Japan

Celosvětově proslulý bubenický ansámbl YAMATO z japonského hlavního města bubenického řemesla Prefektury Nara, se po dvou letech vrací zpět do České republiky!

Fenomenální bubeníci plánují na rok 2024 světové turné s novým konceptuálním představením ”Hinotori - The wings of the Phoenix“ a v rámci World Tour 2024 zavítají také do šesti měst České republiky. Představí se postupně v Ostravě, Zlíně, Plzni, Hradci Králové, Brně a turné zakončí v Praze.

V roce 2024 bubeníci vyjíždějí s novým představením ”Hinotori - The wings of the Phoenix“, které bude oslavou pohybu, vytrvalosti, pevné vůle v cestě za zdrojem života – Sluncem.

Jak už jsme u souboru YAMATO zvyklí, bude to opět strhující audio-vizuální show, která vás zvedne ze sedadel! Bubeníci YAMATO si vždy svou propracovanou kompozicí doslova podmaní publikum, vyprodávají sály po celém světě, sklízí ovace a skvělé recenze. 2 hodiny nekonečné energie Taiko bubeníků YAMATO – The Drummers of Japan je vždy nezapomenutelným zážitkem pro všechny věkové skupiny.
Další koncerty v Plzni
ULOŽIT SI TUTO AKCI

YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN/
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)