Úvod  -> Volný čas v Libereckém kraji  ->  Volný čas v Liberci

VZTAHOFEST/O vztazích vážně i nevážně/- Liberec

sobota

20.05.2023

11:00

DK Liberec Liberec

Cena:490,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK VZTAHOFEST/O vztazích vážně i nevážně/- Liberec -DK Liberec Liberec koupit vstupenku na VZTAHOFEST/O vztazích vážně i nevážně/- Liberec -DK Liberec Liberec Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce VZTAHOFEST/O vztazích vážně i nevážně/- Liberec

Vztahofest
O vztazích vážně i nevážněV sobotu 20. května 2023 se v Kulturním domě v Liberci bude vše točit kolem vztahů partnerských, manželských a třeba i kamarádských nebo vztahů k sobě samému. Posláním festivalu či konference VZTAHOFEST je podpořit povědomí o tom, jak pečovat o vztahy a o sebe v nich. A také připomenout, že hezké vztahy nejsou samozřejmost a zaslouží si péči a vědomé starání se o to, aby se lidé v nich měli dobře. O vztazích budou ve vydatných přednáškách a diskuzích hovořit odborníci na slovo vzatí – především MUDr. Helena Máslová, PhDr. Jeroným Klimeš. Pozvání přijali také partnerští terapeuti a advokát věnující se rozvodům. Vedle přednášek se účastníci mohou přihlásit na některý z workshopů s Jeronýmem Klimešem a párovými terapeuty.

Doprovodný program pobaví, zaujme i inspiruje. Postarají se o něj vybraní partneři festivalu ve svých stáncích, v nichž ukážou své výrobky nebo služby podporující vše vztahové a partnerské.

Celodenní výlet do říše vztahů bude zakončen představením Na kafíčko spolku Háesko. Po něm se rozpoutá vášnivými diskuzemi nadupaná afterparty.

Předprodej vstupenek je zahájen a pro omezenou kapacitu doporučujeme zakoupit vstupenky včas, včetně rezervace místa na vybraném workshopu.

 


Vstupenky se slevou  ZTP a ZTP/P  jsou k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce.

 

Dětské vstupné do 14 let

Seniorské vstupné od 65 let


Volný čas VZTAHOFEST/O vztazích vážně i nevážně/-květnu 2023 v Liberci


Další akce pro volný čas v Liberci
ULOŽIT SI TUTO AKCI

VZTAHOFEST/O vztazích vážně i nevážně/- Liberec -DK Liberec Liberec
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum VZTAHOFEST/O vztazích vážně i nevážně/- Liberec

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)