Úvod  -> Divadlo v Praze  ->  Divadlo v Praze

Večer tříkrálový aneb cokoli chcete- Praha

pátek

30.08.2024

Pražský hrad Praha 1 Nejvyšší purkrabství, Jiřská 11/2, Praha 1 11900

Cena:550 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Večer tříkrálový aneb cokoli chcete- Praha -Pražský hrad Praha 1 Nejvyšší purkrabství, Jiřská 11/2, Praha 1 11900  koupit vstupenku na Večer tříkrálový aneb cokoli chcete- Praha -Pražský hrad Praha 1 Nejvyšší purkrabství, Jiřská 11/2, Praha 1 11900 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Večer tříkrálový aneb cokoli chcete- Praha

VEČER TŘÍKRÁLOVÝ ANEB COKOLI CHCETE Premiéra 2024 v ostravské produkci. Inscenace Vojtěcha Štěpánka V této komedii si každý přijde na své. Ne náhodou zní podtitul hry Cokoli chcete! Večer tříkrálový je nepochybně jednou z nejkrásnějších Shakespearových komedií lásky. Shakespeare hru napsal pravděpodobně v roce 1601, tedy přibližně v době, kdy napsal Hamleta a byl na vrcholu svých tvůrčích sil. Večer tříkrálový byla komedie spjatá s oslavami, se svátečním „převráceným“ světem příznačným pro středověké a renesanční svátky bláznů. Ve Večeru tříkrálovém všechno je a není. Viola je i není Cesario. Cesario je i není Sebastian. Láska je i není láska. Každá láska v této hře je iluzí a přeludem.
 
Hrají: Kamila Janovičová, Petr Buchta, Vladimír Polák, Kristýna Leichtová, Jiří Sedláček a další
 
MÍSTA KONÁNÍ PŘEDSTAVENÍ: PRAŽSKÝ HRAD NEJVYŠŠÍ PURKRABSTVÍ Jiřská 11/2, Praha 1 POKLADNA PRAŽSKÝ HRAD je otevřena v hracích dnech od 18.00 do 21.00 hod. Představení začínají ve 20.30 hod. Vstupenky koupíte na www.shakespeare.cz. V případě nepříznivého počasí se představení předem neruší. Jednotlivé postavy mohou být alternovány i více herci. Změna programu vyhrazena.

Pořadatel

AGENTURA SCHOK, spol. s r.o. Jiřská 6, 119 00, Praha 1, Česká republika


Další divadelní představení v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Večer tříkrálový aneb cokoli chcete- Praha -Pražský hrad Praha 1 Nejvyšší purkrabství, Jiřská 11/2, Praha 1 11900
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)