Úvod  -> Divadlo v Praze  ->  Divadlo v Praze

VASSA ŽELEZNOVOVá- divadelní představení Praha

26.10.2021

19:00

Stavovské divadlo Praha

Cena:0,-

PRODEJ VSTUPENEK VASSA ŽELEZNOVOVá- divadelní představení Praha -Stavovské divadlo Praha koupit vstupenku na VASSA ŽELEZNOVOVá- divadelní představení Praha -Stavovské divadlo Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce VASSA ŽELEZNOVOVá- divadelní představení Praha

Příběh o ženě, která vezme pevně do rukou otěže své rodiny a přitom ji přivede k záhubě, se na českých jevištích hrál naposledy před třiceti lety.

Maxim Gorkij napsal hru Vassa Železnovová jako psychologický příběh o „proměně světa“ – a my se možnáv podobné situaci nacházíme také dnes. Hledáme svoje osobní i společenské role v dějinné chvíli, kdy „nic není jako dřív“, zjišťujeme, kam nás zavedla naše pohodlnost, a děsíme se své vlastní zodpovědnosti. Vassa Železnovová zachycuje osud konkrétní rodiny, ale ta je spíše modelem okolního světa. Gorkij musel hru na popud Stalina přepsat, aby lépe vyhovovala státní ideologii, my se v novém překladu Aleny Machoninové vracíme k původní verzi.

Premiéra - 27. říjen 2021ULOŽIT SI TUTO AKCI

VASSA ŽELEZNOVOVá- divadelní představení Praha -Stavovské divadlo Praha

PRODEJ VSTUPENEK VASSA ŽELEZNOVOVá- divadelní představení Praha -Stavovské divadlo Praha prodej vstupenek  VASSA ŽELEZNOVOVá- divadelní představení Praha -Stavovské divadlo Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na VASSA ŽELEZNOVOVá- divadelní představení Praha -Stavovské divadlo Praha

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Praze a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.