Úvod  -> Koncerty v Ústeckém kraji  ->  Koncerty v Děčíně

TŘI SESTRY- koncert Děčín- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ hosté

Akce již proběhla!

17.09.2021

Akce již proběhla!

17:00

Letní kino Bažantnice Děčín

Cena:454,-

PRODEJ VSTUPENEK TŘI SESTRY- koncert Děčín- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ hosté -Letní kino Bažantnice Děčín koupit vstupenku na TŘI SESTRY- koncert Děčín- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ hosté -Letní kino Bažantnice Děčín Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce TŘI SESTRY- koncert Děčín- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ hosté

Co by to bylo za léto bez tradičního TŘI SESTRY TOUR? Jedna z mála radostí v dnešní neklidné době! Od června do září letošního roku skupina Tři sestry navštíví v rámci svého letního turné dvacet měst v Čechách i na Moravě.

Těšit se můžete na velkolepou pódiovou show a zcela nový playlist. Během dvouhodinové produkce zazní jak léty prověřené hity, tak i nápadité písně z nedávno vydaného alba SEX DRÓGY ROKENRÓL!

Brzy na viděnou…

 


Koncert TŘI SESTRY v září 2021 v Děčíně
Další koncerty skupiny Tři sestry
Oficiální web skupiny Tři sestry: http://www.trisestry.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

TŘI SESTRY- koncert Děčín- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ hosté -Letní kino Bažantnice DěčínPRODEJ VSTUPENEK TŘI SESTRY- koncert Děčín- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ hosté -Letní kino Bažantnice Děčín prodej vstupenek  TŘI SESTRY- koncert Děčín- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ hosté -Letní kino Bažantnice Děčín Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na TŘI SESTRY- koncert Děčín- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ hosté -Letní kino Bažantnice Děčín

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Děčíně a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.