Úvod  -> Volný čas v Jihomoravském kraji  ->  Volný čas v Hodoníně

Techtle Mechtle - All Inclusive Bibione- Ratíškovice

pátek

05.04.2024

Spolkový dům, Sportovní 1310, Ratíškovice

Cena:450 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Techtle Mechtle - All Inclusive Bibione- Ratíškovice -Spolkový dům, Sportovní 1310, Ratíškovice

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Techtle Mechtle - All Inclusive Bibione- Ratíškovice

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle přiváží zbrusu nové divadelní představení s názvem ,,All inclusive Bibione,, do Ratíškovic!

Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80ti kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček – všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša společně s tanečníky Štěpánem, Jarkem, Sayem a Danem pro Vás tentokrát připravili další nadupanou show.

Jak už samotný název ,,All inclusive Bibione,, napovídá, představení bude nabité letní atmosférou, sluncem, mořem a hlavně – pořádnou dávkou českého humoru. Co všechno se může stát, když se typicky česká rodina na úsporném režimu vypraví na cestu do Bibione, aby poprvé v živote viděla moře? Mají si vůbec manželé po 36-ti letech soužití na společné dovolené ještě co povědět? Podaří se jim oživit při západu slunce jiskru jejich skomírajícího vztahu a nebo zbytky jejich vzájemného pochopení zmizí na vždy na dně moře mezi chaluhy a chobotnice? Volné pokračování divácky velmi úspěšného představení ,,Dokud nás smrt nerozdělí,, přichází v podobě ,,All inclusive Bibione,,


Další akce pro volný čas v Hodoníně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Techtle Mechtle - All Inclusive Bibione- Ratíškovice -Spolkový dům, Sportovní 1310, Ratíškovice
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)