Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Brno

čtvrtek

18.04.2024

Winning Group Arena Brno Křídlovická 34, Brno 60300

Cena:1490 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Brno -Winning Group Arena Brno Křídlovická 34, Brno 60300  koupit vstupenku na SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Brno -Winning Group Arena Brno Křídlovická 34, Brno 60300 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Brno

SLASH FEAT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS THE RIVER IS RISING – REST OF THE WORLD TOUR ‘24 Support: Mammoth WVH 18. 4. 2024 - Brno, Winning Group Arena Slash spolu s Mylesem Kennedy (Alter Bridge) a kapelou The Conspirators se po 5 letech vrací do ČR! Tentokrát vystoupí ve Winning Group Areně v Brně, ve které představí nejen své nejnovější oceněné album „4“. CENA VSTUPENKY OD 1490,- Kč LIVE NATION KLUB, SPOTIFY A FAN KLUB PŘEDPRODEJ OD 19. 10. 2023 V 10:00 VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETMASTER OD 20. 10. 2023 V 10:00 Slash s Myles Kennedy & The Conspirators oznámili rozsáhlou sérii mezinárodních koncertů v roce 2024.
 
V rámci nově oznámeného The River Is Rising-Rest of the World Tour '24 SMKC navštíví 21 zemí a 32 měst po celém světě. Po deseti letech a čtyřech albech jejich kariéry, všeobecně uznávaném albu 4 - které debutovalo jako nejprodávanější hardrockové album – jsou SMKC takoví, jaké jste je ještě nikdy neslyšeli. Energické rockové album poháněné nezapomenutelnými kytarovými a podmanivými melodiemi, silnými refrény, a ještě silnějšími riffy, 4 zasahuje v 10 písních širokou škálu zvuků, stylů a nálad. Čtvrté studiové album SMKC a celkově páté SLASHovo sólové album, na kterém SLASH a jeho spoluhráči MYLES KENNEDY (zpěv), TODD KERNS (baskytara a zpěv), BRENT FITZ (bicí) a FRANK SIDORIS (kytara a zpěv) spolupracovali s producentem Davem Cobbem (Chris Stapleton, John Prine, Jason Isbell, Brandi Carlile), vyústilo v dosud nejsilnější album kapely s názvem 4. Nahrávalo se ve studiu RCA Studio A v Nashvillu kde Cobb sdílel přání kapely natočit skladby živě ve studiu - včetně kytarových sól a vokálů - a odhalil tak úžasný, vitální zvuk a styl zachycený naživo.

Pořadatel

LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. U Slavie 1540/2a, 100 00, Praha, Česká republika


Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Brno -Winning Group Arena Brno Křídlovická 34, Brno 60300
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Brno

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)