Úvod  -> Koncerty v Moravskoslezském kraji  ->  Koncerty v Karviné

QUEENSHOW 50 | Havířov- Havířov

středa

01.05.2024

Kulturní dům Leoše Janáčka, Dlouhá tř. 1593/46, Havířov

Cena:690 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK QUEENSHOW 50 | Havířov- Havířov -Kulturní dům Leoše Janáčka, Dlouhá tř. 1593/46, Havířov

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce QUEENSHOW 50 | Havířov- Havířov

Největší hity legendární skupiny QUEEN! Slavná skupina slaví 50 let od svého průlomu a show na její počest dorazí i do Havířova!

Queenshow, považovaná za jednu z nejlepších tribute kapel v Evropě a se silnými show věrnými duchu a magii Queen a Freddieho Mercuryho, si vysloužila potlesk kritiků a veřejnosti. Queenshow je mezinárodně uznávaná Queen Tribute Show.

Queenshow podává posluchači co nejvěrněji živé koncertní zvukové a vizuální provedení fenomenální britské skupiny Queen. Jejich dobře známé skladby jako Bohemian Rhapsody, I Want To Break Free, Under Pressure, Radio Ga Ga a mnoho dalších vyžadují preciznost po hudební i technické stránce.

Proto skupina Queenshow hraje na přesné kopii kytary Red Special, kterou pro nás ve Francii vyrobil kytarář Mickaël Dansan. Jedinečný kytarový zvuk Briana Maya dotváří jeho stejná efektová sestava – legendární trebble booster Pete Cornish TB-83, TB-83 Extra Duplex, Boss CE1, a typická britská klasika Vox AC30 v typické „voxácké kytarové stěně“. V písni Crazy Little Thing Called Love nesmí v sólu chybět černý Fender Telecaster.


Další koncerty v Karviné
ULOŽIT SI TUTO AKCI

QUEENSHOW 50 | Havířov- Havířov -Kulturní dům Leoše Janáčka, Dlouhá tř. 1593/46, Havířov
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)