Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Pixies- koncert v Praze

sobota

10.08.2024

Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600

Cena:1189 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Pixies- koncert v Praze -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600  koupit vstupenku na Pixies- koncert v Praze -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Pixies- koncert v Praze

Koncert PixiesLEGENDY ALTERNATIVNÍHO ROCKU PIXIES SE VRACÍ DO FORA KARLÍN Jedna z nejvlivnějších kapel hudební historie, bez které by nevznikla tvorba Nirvany, Pearl Jam, Radiohead nebo třeba The Strokes, se vrací do pražského Fora Karlín. 10. srpna tady Pixies vystoupí po téměř dvou letech. A protože žádná show Pixies není stejná jako ta předešlá, co víc, dokonce ani jako ta hraná před jedním dnem, neměli byste ani tentokrát tenhle jedinečný hudební zážitek vynechat! Vstupenky za 1189 Kč v prodeji od pátku 15. prosince 10:00 v síti Ticketmaster. Koncertní setlist Pixies se vyznačuje tím, že vlastně neexistuje. Během koncertu pokaždé frontman kapely Black Francis vybírá z asi 90 skladeb ty, které se pro daný večer hodí nejvíc a o kterých si myslí, že by si je fanoušci nejvíc užili. A proto si každou show Pixies fanoušci na 120 % užijí. Kdyby tak někoho napadlo, že v příštím roce Pixies vynechá, protože je viděl při jejich poslední návštěvě Prahy, mohl by prohloupit. Sedm studiových alb, které měnily a mění rockový žánr, svérázné a přitom chytlavé melodie, signature zvuk, který žádná jiná kapela nemůže napodobit a celá nová generace očarovaných fanoušků a ovlivněných muzikantů. To je vizitka kapely, která do toho šla po hlavě na konci 80. let a která má dodnes co říct.
 
Nejkontroverznější témata a nejzásadnější melodie se objevily na prvních deskách, ani nová tvorba ale není unylá a bez výrazu. Naopak, každá nová nahrávka potvrzuje to, co o Pixies svět ví už několik dekád – jsou tím nejlepším „zlatým“ standardem alternativního rocku. Nejnovější singly jako třeba Motorway to Roswell stejně jako poslední deska Doggerel (2022) to potvrzují! Nenechte si ujít! Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Kontaktujte nás pomocí tohoto odkazu, přikládejte prosím naskenovaný průkaz ZTP/P.

Pořadatel

Red Triangle s.r.o. Charlese de Gaulla 626/4, 160 00, Praha 6, Česká republika


Koncert Pixies v srpnu 2024 v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Pixies- koncert v Praze -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)