Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze


PRODEJ VSTUPENEK Our Last Night- Praha -SaSaZu Praha 7 Bubenské nábřeží 306, Praha 7 17000  koupit vstupenku na Our Last Night- Praha -SaSaZu Praha 7 Bubenské nábřeží 306, Praha 7 17000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Our Last Night- Praha

Oblíbení američtí rockeři Our Last Night vystoupí 4. října v pražském SaSaZu. Do Prahy se vrátí s novým singlem “greedy” i svými dalšími hity z dvacetileté kariéry. VSTUPENKY budou k dostání od 15. února od 11:00. Our Last Night vznikli v roce 2004 jako čtyřčlenná alternativní post-hardcorová kapela z New Hampshire. Aktuálně skupinu tvoří zpěvák bratři Trevor Wentworth a kytarista Matthew Wentworth, které doplňuje bubeník Tim Molloy.
 
Our Last Night nově vydali singl “greedy” a mají na kontě už devět řadových alb, z nichž poslední "Disney Goes Heavy" vyšlo v roce 2022. Na internetu si získali velkou oblibu díky svým kreativním coverům populárních písní. V průběhu let spolupracovali na různých projektech s Kurtem Travisem a Dylanem Mattheisenem. Our Last Night vystupovali po celém světě a stále pro své fanoušky produkují novou hudbu. Čeští fanoušci si kapelu můžou velmi dobře pamatovat díky nezapomenutelné energické show jak z festivalu Rock for People, tak ze samostatných pražských koncertů. Zvuk kapely se v průběhu času vyvíjel, ale většinou se o něm hovoří jako o směsi post-hardcoru a alternativního rocku. Jejich songy se vyznačují těžkými riffy, melodickými refrény a silnými texty. Texty se často dotýkají témat jako je láska, ztráta nebo politika. Kapela uvedla, že jejich cílem je psát hudbu, která bude posluchače inspirovat a přiměje je přemýšlet o světě kolem nich.

Pořadatel

Ameba Production spol. s r.o. Těšnov 1163/5, 110 00, Praha 1, Nové Město, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Our Last Night- Praha -SaSaZu Praha 7 Bubenské nábřeží 306, Praha 7 17000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)