Úvod  -> Koncerty v Karlovarském kraji  ->  Koncerty v Karlových Varech

November 2nd- koncert Karlovy Vary

sobota

27.04.2024

Klub Paderewski, Husovo nám. 2, Karlovy Vary

Cena:250 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK November 2nd- koncert Karlovy Vary -Klub Paderewski, Husovo nám. 2, Karlovy Vary

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce November 2nd- koncert Karlovy Vary

Koncert November 2ndNovember 2nd dorazí do Karlových Varů s novým albem.

November 2nd v čele s kytaristkou a zpěvačkou Alexandrou Langošovou se vrací do klubu Paderewsku v Karlových Varech. Kapela, která je aktuálně nominovaná ve dvou kategoriích na Ceny Apollo, tam vystoupí v sobotu 27. dubna v rámci turné k novému albu. Jestliže jejich dosavadní nahrávky zněly jako vkusný mix rocku a písničkářství, nový materiál podle hudebních novinářů skupinu posouvá k rockovějšímu, bluesově agresivnímu zvuku s vlivy soulu a elektroniky.

V kapele, která má na svém kontě i nominaci na Anděla nebo vítězství v anketě Žebřík hrají kromě Langošové kytarista Roman Helcl, baskytarista Jakub Vejnar a bubeník Petr Ptáček. 

Skupina aktuálně sbírá obrovské hlasy za aktuální album, které vyšlo druhého listopadu. Za první týden si ho jen na Spotify přehrálo 150 000 posluchačů a November 2nd si odnášejí vysoká hodnocení v recenzích na něj. Hudební redakce MF Dnes označila desku domácí nahrávkou roku. Stejně jako hudební redaktor Jaroslav Špulák na serveru novinky.cz. V přehledech nejlepších domácích alb se album objevilo i v bilancujícím článku v Lidových novinách, na portále Českého rozhlasu Vltava nebo v časopisu Rock&Pop, který nahrávku ohodnotil 90 procenty. Neuvěřitelně vysoké hodnocení 93 procent kapela získali v recenzi hudebního magazínu Headliner Titul album týdne si hudebníci odnesli ve vysokém devadesáti procentním hodnocení na hudebním portále Musicserver.cz


Koncert November 2nd v dubnu 2024 v Karlových Varech


Další koncerty v Karlových Varech
ULOŽIT SI TUTO AKCI

November 2nd- koncert Karlovy Vary -Klub Paderewski, Husovo nám. 2, Karlovy Vary
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)