Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Midi Lidi- koncert v Brně

04.11.2021

Fléda, Štefánikova 24, Brno

Cena:290 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Midi Lidi- koncert v Brně -Fléda, Štefánikova 24, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Midi Lidi- koncert v Brně

Elektropopoví Midi Lidi na Flédě otevřou osobní, existencionální, společenská témata s velkou porcí nadsázky a ironie. A to v písních hned ze dvou nových desek: nahrávky Nikdo se ti nebude smát, když budeš mít lidi rád a Heal the World, konečně! vyšly začátkem června 2021. S druhým albem se kapele podařilo úplně nechtěně zhodnotit aktuální pandemické dění.

 

K čerstvé skladbě Láska není švédský stůl podle námětu VJky Magdaleny Hrubé, vznikl už i videoklip. „Majda to téma myslela tak, aby člověk v lásce neslevoval a vybíral si srdcem, nejen podle toho, co se zrovna nabízí. Což je přímo věta, kterou mi řekla a já ji rovnou použil jako

hlavní verš,“ říká o skladbě Petr Marek. Za povšimnutí stojí také singl a krátký film Hemenex (2020) o vajíčkách a přátelství. Ačkoliv je to podle frontmana kapely „taková blbost, že se to ani nikam na desku nehodí,“ byl časopisem Full Moon zařazen do sekce Full Moon Selection na 16. Pragueshorts Film Festivalu.


Koncert Midi Lidi v listopadu 2021 v Brně
Štítky: Hudba, Elektronika, Pop

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Midi Lidi- koncert v Brně -Fléda, Štefánikova 24, Brno

PRODEJ VSTUPENEK Midi Lidi- koncert v Brně -Fléda, Štefánikova 24, Brno

KOUPIT VSTUPENKY na Midi Lidi- koncert v Brně -Fléda, Štefánikova 24, Brno

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Brně a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.