Úvod  -> Sportovní akce

Matterhorn: Co mi výstup na třetí pokus řekl o strachu?- Online

21.01.2021-01.01.2022

Streamio, živé vysílání, Online

Cena:80 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Matterhorn: Co mi výstup na třetí pokus řekl o strachu?- Online -Streamio, živé vysílání, Online

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Matterhorn: Co mi výstup na třetí pokus řekl o strachu?- Online

Nepřicházím kázat o precizních horolezeckých strategiích ani vykládat pseudomoudra o překonávání sebe sama, koneckonců ani nemám sbírku tip ťop fotek. Chci se ale podělit o svůj příběh jako někdo, kdo je hrdý, že se z vrcholu Matterhornu vrátil zpět domů po svých. A zároveň jako někdo, koho tahle pyramidová hora provázela celý dospělý život a má pro něj mnohem symboličtější význam, než jenom nadmořskou výšku a odškrtnutou horolezeckou maturitu.

 

Nebyla to zdaleka moje první zkušenost s přesvědčením, že se nemusím vrátit. Vnímám ale, že díky životním zkušenostem a intenzitě, s jakou tenhle pocit provázel celý výstup, mě tahle cesta zasáhla nejvíc do hloubky ze všech. Zkušenost z výstupu z letošního září natolik prostoupila různými částmi mého života, že je dost složité pojmout to do stručné anotace, která by nezněla přehnaně pateticky - přitom jsme koneckonců skoro celou cestu vtipkovali o nesmyslech, když už nic jiného nezbývalo. Tak si mě radši přijďte poslechnout.

Těším se, až se s vámi o tenhle příběh podělím.

Po nákupu obdržíte emailem instrukce, jak si přednášku přehrát.Štítky: Přednáška / Konference, Sport, Osobní rozvoj, Cestování, Online

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Matterhorn: Co mi výstup na třetí pokus řekl o strachu?- Online -Streamio, živé vysílání, Online

PRODEJ VSTUPENEK Matterhorn: Co mi výstup na třetí pokus řekl o strachu?- Online -Streamio, živé vysílání, Online

KOUPIT VSTUPENKY na Matterhorn: Co mi výstup na třetí pokus řekl o strachu?- Online -Streamio, živé vysílání, Online

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.