Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Martina Pártlová I První a poslední?- Praha

sobota

07.12.2024

Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600

Cena:890 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Martina Pártlová I První a poslední?- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600  koupit vstupenku na Martina Pártlová I První a poslední?- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Martina Pártlová I První a poslední?- Praha

Martina Pártlová oznámila První a Poslední? koncert Zpěvačka, členka vtipného tria 3v1 a častý host skupiny Čechomor oznámila svůj první velký samostatný koncert. Pro výjimečnou událost své kariéry si Martina Pártlová vybrala Forum Karlín a šťastné datum 7. prosince 2024. Exkluzivní show tak oslaví nejen své 45. narozeniny, ale také premiérově pokřtí album “První a Poslední”
 
. Na pódiu se tak vystřídá mnoho gratulantů a hvězdných hostů. Večer však bude patřit především Martině, která si s myšlenkou vlastních koncertů zahrávala dlouho. Odvahu ji však dodala až společná tvorba s Marcusem Tranem a Josefem Vařekou, jež se odrazila v aktuálním úspěšném singlu Modlitba pro duši.
 
Zvolený hudební směr a první ohlasy na novinkovou píseň slibují kvalitní a současnou desku, jejíž vydání je za rohem. ''Eden už dělal Mára, v O2 areně byl už taky kde kdo, ale přitom nejlepší prostor, kde si v klidu dojdeš během koncertu na pivo je Forum Karlín’’, říká ke koncertu Martina. Ta je známá svým originálním přístupem k humoru a hudbě. Díky tomu její První a Poslední? koncert ve Foru Karlín slibuje být jedinečným zážitkem a zároveň velkým mejdanem nejen pro všechny její fanoušky. Předprodej vstupenek na koncert bude spuštěn přesně rok předem, ve čtvrtek, 7. prosince 2023 v síti Ticketmaster.
 
Více informací se dozvíte na www.martinapartlova.cz Tiskový servis, akreditace: ZL Production, zaridim@zlproduction.cz, Tereza Severýnová +420 723 831 541 Vstupenka pro vozíčkáře a jeho doprovod je dostupná pouze přes naše obchodní oddělení. Prosím, kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře, přikládejte naskenovaný průkaz ZTP/P.

Pořadatel

ZL Production s.r.o. Brojova 2113/16, 326 00, Plzeň 2-Slovany, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Martina Pártlová I První a poslední?- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)