Úvod  -> Přednášky v Pardubickém kraji  ->  Přednášky v Pardubicích

Kupředu do minulosti Pardubice - Kociánová, Vidlák, Větvička- Pardubice

Akce již proběhla

10.04.2024

Akce již proběhla

Dům techniky, Náměstí Republiky 2686, Pardubice


Aktuální Přednášky v Pardubicích


KD Hronovická, Hronovická 406, Pardubice (okres Pardubice)


450 Kč

DETOXIKUJ TOUR 2024 - PARDUBICE"Tvořte to, co chcete žít"Mentorka a autorka bestselleru "Detoxikuj život" Bára Englischová v dubnu 2024 vyjíždí besedovat do různých koutů České republiky a ve spojení s hudbou Jana Světlana Majerčíka to budou jedinečná setkání svého druhu....vícePopis kulturní akce Kupředu do minulosti Pardubice - Kociánová, Vidlák, Větvička- Pardubice

Kupředu do minulosti 2024 - Pardubice

Moderátorka Rádia Universum Martina Kociánová vystoupí se svými hosty - Ladislavem Větvičkou a Vidlákem alias Danielem Sterzikem v Pardubicích na jedinečném setkání svého druhu.

Jedinečnou besedu a osobní setkání se skvělými hosty můžete zažít exkluzivně už 10.4.2024 v Domě techniky a to od 19 hod.

 

Vystupující:

Martina Kociánová - česká rozhlasová a televizní moderátorka. Moderuje ve vlastní produkci na webu Svobodné universum (Rádio Universum) pořad Kupředu do minulosti.

Vidlák, alias Daniel Sterzik - jihomoravský technik, zemědělec, sběratel lega a politický komentátor, autor populárního blogu Vidlákovy kydy.

Ladislav Větvička - svérázná postava ostravského regionu. Jeho svébytné texty, kresby, fotografie, hudba, divadelní a filmové scénáře a další aktivity si již více než dvacet let nacházejí své fanoušky nejen v Ostravě, ale i v celé České republice.

 

 

Kapacita míst je značně omezena.

Délka pořadu cca 120 min.

Vstupenky v síti smsticket v předprodeji za 390 Kč, na místě akce pak za 490 Kč.

 

Máte-li zájem na akci vystavovat/prodávat, stát se jejím partnerem či ji podpořit, pište na info@forsberg.cz


Další přednášky v Pardubicích
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Kupředu do minulosti Pardubice - Kociánová, Vidlák, Větvička- Pardubice -Dům techniky, Náměstí Republiky 2686, Pardubice