Úvod  -> Koncerty v Jihočeském kraji  ->  Koncerty v Písku

Koncert QUEENIE– Písek- 18 let tour

úterý

20.08.2024

Letní kino, Na Výstavišti 439, Písek

Cena:799 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Koncert QUEENIE– Písek- 18 let tour -Letní kino, Na Výstavišti 439, Písek

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Koncert QUEENIE– Písek- 18 let tour

Koncert QUEENIEQUEENIE opět vyjíždějí na letní turné do českých a moravských měst, aby s vámi v roce 2024 oslavili milník kariéry – své 18. narozeniny!

Tato kapela, pečující o repertoár Freddie Mercuryho a Queen, je jednou z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a jednou z nejžádanějších kapela v České republice, která se svou show Queen Relived uskutečnila již 5 koncertů v pražské O2 areně nebo vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II. 

I v roce 2024 se tato pražská formace se svoji show, kterou definuje jako koncertní divadlo, rozjede po městech České republiky, aby udělala radost všem příznivcům této legendární a nesmrtelné muziky. Navíc ve slavnostní náladě, protože v dubnu kapela v pražském O2 universu oslaví své již 18. narozeniny dvěma velkými koncerty. „Je to pro nás veliká radost, nikdy by nás nenapadlo, že vydržíme takhle dlouho a dokážeme dát divákům tolik dobré nálady. Snažíme se jim to vracet každým koncertem, ale letošní léto bude díky tomuto našemu jubileu o to více okořeněné a celá naše parta se na to moc těšíme!“, doplňuje frontman kapely Michael Kluch, jenž svojí hlasovou akrobatikou, zjevem i pohybem dává vzpomenout na Freddie Mercuryho v nejlepších letech Queen.

Můžete se opět těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném a autentickém pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy a vizuální show.


Koncert QUEENIE v srpnu 2024 Písku- QUEENIE 18 let tour


Další koncerty v Písku

Další koncerty QUEENIE
Oficiální web QUEENIE: https://www.queenie.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert QUEENIE– Písek- 18 let tour -Letní kino, Na Výstavišti 439, Písek

QUEENIE

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)