Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Hodoníně

Koncert JELEN- Strážnice- Divadelní turné

středa

10.04.2024

19:00

Kulturní dům Strážničan Strážnice

Cena:990,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Koncert JELEN- Strážnice- Divadelní turné -Kulturní dům Strážničan Strážnice koupit vstupenku na Koncert JELEN- Strážnice- Divadelní turné -Kulturní dům Strážničan Strážnice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Koncert JELEN- Strážnice- Divadelní turné

Koncert JelenOblíbená hudební skupina Jelen si nadělila k narozeninám vyprodanou O2 arenu, na kterou naváže v roce 2024 nečekaným turné. Po deseti letech na koncertních prknech sálů a festivalů vyrazí se speciálním programem na svoji první šňůru v divadelním stylu. Po velkolepé show v největší domácí hale se tak Jelen vrací do minimalistického prostředí divadel a sálů s intimní atmosférou. Tam svým fanouškům nabídne unikátní zážitek v podobě jim tak blízkého akustického koncertu s povídáním. Bude se nejen zpívat a hrát, ale bude se i vyprávět, diskutovat, smát se a možná i zatlačovat slzy dojetí při vzpomínkách na cestu ze zkušebny až na vrchol české hudební scény.

 

Vozíčkáři a vozíčkářky mají vstup zdarma a sedí v uličce bez nároku na místo (prokáží se průkazem ZTP/P na místě). Jiný držitel nebo držitelka průkazu ZTP/P má slevu 50 %. Doprovod hradí plnou hodnotu vstupného. Vstupenky se slevou ZTP/P pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.)

Dětské slevy a ZTP nejsou poskytovány.

Vstup od 18:00.


Koncert JELEN v dubnu 2024 ve Strážnici- Divadelní turné 2024


Další koncerty v Hodoníně

Další koncerty Jelen
Oficiální web Jelen: https://www.jelenmusic.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert JELEN- Strážnice- Divadelní turné -Kulturní dům Strážničan Strážnice

Jelen

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)