Úvod  -> Koncerty v Ústeckém kraji  ->  Koncerty v Mostě

JINDRA KEJAK(FLERET)- koncert Litvínov

čtvrtek

09.02.2023

20:00

ATTIC music club Litvínov

Cena:290,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK JINDRA KEJAK(FLERET)- koncert Litvínov -ATTIC music club Litvínov koupit vstupenku na JINDRA KEJAK(FLERET)- koncert Litvínov -ATTIC music club Litvínov Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce JINDRA KEJAK(FLERET)- koncert Litvínov

Jindra Kejak
FleretJindra Kejak - Český písničkář Jindra Kejak se narodil 14. března 1966 v Droužkovicích u Chomutova. Po různých soutěžích a malých scénách se pohybuje od roku 1996. Větší „boom“ ale zaznamenal v roce 1999, kdy zvítězil na Plzeňské portě a zahájil spolupráci se Zdeňkem Vřešťálem a Víťou Sázavským z kapely Nerez. Oba hudebníci se velkou měrou zasadili také o vydání Kejakova prvního alba s názvem To se mi líbí, které vyšlo v roce 2000 u společnosti BMG Ariola. Ještě před vydáním tohoto alba vydal Kejak dvě desky vlastním nákladem – alba V kravatách (1996) a Zelený ranč (1997). Po vydání alba To se mi líbí se Kejak vydal na turné po Čechách, Moravě i Slovensku, kde vystupoval jako host skupiny Nerez.

 

Zhruba po dvouleté spolupráci se skupinou Nerez se Kejak osamostatnil a začal vystupovat samostatně – a to v klubech a na různých festivalech po celé České republice. V roce 2003 vydal své čtvrté album s názvem Holky rohatý, na kterém vyšel jeho asi největší hit – píseň Vizovice, která vznikla ve spolupráci se skupinou Fleret. FLERET - hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích a která letos vystupuje již 38. rokem po celé České republice se vyznačuje svou nespoutanou energii, která probíhá na koncertech a díky níž si získává velkou fanouškovskou základnu. Její věkové spektrum čítá neuvěřitelné věkové rozpětí od 1-90 let. Svým valašským repertoárem a vlastní tvorbou, která již zlidověla, je často označována jako dvorní kapela Valašského království. Vlastní tvorbou písní vzdává hold běžnému životu. Kapela si ráda zahraje na všech možných akcích a tudíž ji můžeme vídat jak v malých sálech v akustické sestavě, tak největších pódiích na velkých festivalech. Za svou dobu trvaní Fleret vydal již celkem 18 řadových desek, iPíčko, dvě DVD, a 5 LP, 2 knihy a 3 zpěvníky. 17 let vystupovala s královnou lidové písně Jarmilou Šulákovou.

OPEN 19:00 start 20:00

 

 

 

 

 


Slevy ZTP ani jiné nejsou poskytovány.


Další koncerty v Mostě
ULOŽIT SI TUTO AKCI

JINDRA KEJAK(FLERET)- koncert Litvínov -ATTIC music club Litvínov
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum JINDRA KEJAK(FLERET)- koncert Litvínov

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)