Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Jay Delver

čtvrtek

11. 4. 2024

20:30

Metro Music Bar, Poštovská 6, Brno - střed

Cena:250 Kč předprodej / 290 Kč na místě

Uložit do Google kalendáře


Popis kulturní akce Jay Delver

Kluk z bohunického sídliště, který měl pocit, že prohrává svou životní cestu a okolní svět se mu doslova ztrácí před očima – zkouší si proto stavět svůj vlastní, plný harmonie a barev. V tomto prostoru vytváří imaginární postavu jménem Jay Delver, která se stává námětem i hlavním hrdinou budoucích hudebních příběhů.
 
Jakuba a jeho vizi postupně obklopily svébytné umělecké osobnosti, kdy každá z nich dala iluzorním představám o něco konkrétnější obrysy. Kapela se po letech experimentování našla ve zvuku alternativního popu s celou řadou soulových, funkových i rockových vlivů, od Billyho Joela přes Eltona Johna až k Harrymu Stylesovi.
 
Jay Delver v posledních letech sbírá samé silné koncertní zážitky – za všechny lze uvést vystoupení na Mendel Festivalu, Groove Brno, Besedě u Bigbítu či Hradeckém Slunovratu. Došlo už i na expanzi mimo ČR, konkrétně na Nisville Jazz Festival v Srbsku a koncert pro České centrum v Paříži, kam se podívali díky prvenství v soutěži Jazzfruit.
 
V tomto roce se spolu s Jay Delver můžete těšit třeba na festivalu Metronome, navíc očekávejte i vydání hned několika singlů, které se už v této chvíli připravují na vyslání do světa. 

Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.metromusic.cz/program/jay-delver-2/

Jay Delver -Metro Music Bar, Poštovská 6, Brno - střed
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)