Úvod  -> Volný čas v Jihomoravském kraji  ->  Volný čas v Brně

Jacopo Jenna (IT) - Some choreographies- Brno

pátek

23.06.2023

Co.Labs, Kounicova 22, Brno

Cena:300 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Jacopo Jenna (IT) - Some choreographies- Brno -Co.Labs, Kounicova 22, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Jacopo Jenna (IT) - Some choreographies- Brno

Vydejte se na cestu v čase a kolem světa v inscenaci Some Choreographies (Několik choreografií) Jacopa Jenny. Performerka Ramona v ní vede neutuchající dialog s rychlou sekvencí videí, která jsou přehlídkou všech možných způsobů lidského pohybu. Tanečnice zrcadlí dění na obrazovce a svým projevem vdechuje stávajícímu 2D materiálu život, třetí rozměr a nové hodnoty a významy. V závěrečném propojení s autorskými video obrazy krajiny a živých organismů umělce Roberta Fassoneho hledá spojitost člověka s nekonečným universem.

 

Jacopo Jenna
je italský choreograf, performer a filmař, který se zaměřuje na scénickou tvorbu, videa a instalace. Vystudoval sociologii a později tanec na univerzitě Codarts v Rotterdamu.
Zapojuje se do vzdělávacích programů pro různé věkové skupiny a hledá nové možnosti, jak nahlížet na performativní umění. Spolupracoval s různými evropskými soubory a umělci a svá díla představil na četných festivalech a scénách nejen v Itálii. K jeho týmu patří Ramona Caia, spoluzakladatelka CANI choreographic research group, a Roberto Fassone s přesahy do různých druhů umění. Jeho originální dílo Some Choreographies
bylo vybráno mezi Aerowaves Twenty22.

 

ENG:

Take a journey through time and around the world in Jacopo Jenna´s production of Some Choreographies. In it, the performer Ramona conducts an incessant dialogue with a quick
sequence of videos that are a parade of all possible ways of human movement. The dancer mirrors what is happening on the screen and with her expression breathes life, a third dimension and new values and meanings into the existing 2D material. In the final connection with artist Robert Fassone´s original video images of landscapes and living organisms, she searches for the connection of man with the infinite universe.

 

Jacopo Jenna
is an Italian choreographer, performer and filmmaker who focuses on scenic creation, videos and installations. He studied sociology and later also a dance at Codarts University in Rotterdam. He participates in educational programs for different age groups and looks for new ways to look at performance art. He collaborated with various European ensembles and artists and presented his works at numerous festivals and stages not only in Italy. His team includes Ramona Caia, co-founder of the CANI choreographic research group, and Roberto Fassone, with a background in various arts. His original work Some Choreographies was selected for Aerowaves Twenty22.


Další akce pro volný čas v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Jacopo Jenna (IT) - Some choreographies- Brno -Co.Labs, Kounicova 22, Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Jacopo Jenna (IT) - Some choreographies- Brno

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)