Úvod  -> Koncerty v Královehradeckém kraji  ->  Koncerty v Trutnově

J.A.R. "Jezus Kristus Neexistus?" (Štěrbovka 2024 open air)- Bílá Třemešná

pátek

28.06.2024

Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná 260, Bílá Třemešná

Cena:650 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK J.A.R. "Jezus Kristus Neexistus?" (Štěrbovka 2024 open air)- Bílá Třemešná -Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná 260, Bílá Třemešná

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce J.A.R. "Jezus Kristus Neexistus?" (Štěrbovka 2024 open air)- Bílá Třemešná

J.A.R. vydává zcela nové a unikátní album Jezus Kristus Neexistus a vrací se v roce 2024 na Štěrbovu vilu... a to zcela v regionu opět exkluzivně! 

Slovo J.A.R. je mnoha lidmi vnímáno jako něco velmi záhadného, protože ani po desetiletích existence ještě nikdo nepřišel na kloub tomu, o co této vlastně kapele jde - chce publikum pobavit, poučit, zesměšnit nebo mu jenom zahrát?! Uskupení vzniklo v roce 1989 v původním složení Roman Holý (klávesy, zpěv), Oto Klempíř (rap) a Michael Viktořík (rap). Dnešní sestava nefunguje jako klasická kapela, ale jako příležitostné setkání raperů, jazzových hudebníků a producentů. Jejich zatím poslední album (Eskalace bobra, 2019) je pořádný nářez neotřelých beatů doplněných brilantními texty. Jazz funkové uskupení dále tvoří Dan Bárta (zpěv), Miroslav Chyška (kytary), Pavel Bady Zbořil (bicí), Robert Balzar (basa) Filip Jelínek (trombón), Radek Kašpar (saxofon) a František Kop (saxofon).


Další koncerty v Trutnově
ULOŽIT SI TUTO AKCI

J.A.R.
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)