Úvod  -> Festivaly ve Středočeském kraji  ->  Festivaly v Rakovníku

HRADY CZ- LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL- Švihov- Permanentka + VIP KEMP PLUS

pátek - sobota

26.07.2024-27.07.2024

16:32

Švihov Švihov

Cena:7300,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK HRADY CZ- LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL- Švihov- Permanentka + VIP KEMP PLUS -Švihov Švihov koupit vstupenku na HRADY CZ- LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL- Švihov- Permanentka + VIP KEMP PLUS -Švihov Švihov Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce HRADY CZ- LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL- Švihov- Permanentka + VIP KEMP PLUS

HRADY CZ 2024 Švihov- Permanentka + VIP KEMP PLUS19. ročník festivalu HRADY CZ se uskuteční v areálu nedaleko vodního hradu Švihov.


V rámci VIP kempu letos znovu otvíráme tzv. VIP kemp PLUS, kam můžete přijet jako do hotelu. Čeká vás zde vedle ostatních služeb jako jsou splachovaní toalety, sprchy, recepce atd. především postavený stan pro dvě osoby vybavený karimatkami a spacáky. Odpadávají vám tedy veškeré starosti s nošením kempingového vybavení, jeho stavbou a bouráním event. sušením a čištěním v případě nepřízně počasí. Můžete tedy na festival vyrazit jako do hotelu! Celková kapacita hotelového VIP kempu PLUS pro dvě osoby, je 100 stanů pro maximálně 200 osob. Lístky prodáváme jen po dvou.

Pro letošek jsme v rámci VIP kemp PLUS nachystali novinku. Nabízíme nové dvouložnicové stany a to pro rodiny i partičky (4 osoby). Pokud tedy chcete na Hrady vyrazit a ubytovat se v klidu jako rodina s dvěma dětmi pořiďte si vstupenky VIP kemp PLUS - FAMILY (ve variantě s permanentkou i bez ní). Ubytujete se v jednom dvouložnicovém stanu s karimatkami a spacáky.


Festival HRADY CZ LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL v červenci 2024 Švihov- Permanentka + VIP KEMP PLUS


Další festivaly v Rakovníku
ULOŽIT SI TUTO AKCI

HRADY CZ- LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL- Švihov- Permanentka + VIP KEMP PLUS -Švihov Švihov
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)