Úvod  -> Festivaly v Olomouckém kraji  ->  Festivaly v Olomouci

HRADY CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Bouzov

pátek - sobota

23.08.2024-24.08.2024

16:35

Bouzov Bouzov

Cena:3400,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK HRADY CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Bouzov -Bouzov Bouzov koupit vstupenku na HRADY CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Bouzov -Bouzov Bouzov Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce HRADY CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Bouzov

HRADY CZ 2024 Bouzov
VIP KEMP PLUS19. ročník festivalu HRADY CZ se uskuteční v areálu sousedícím s hradem Bouzov.


V rámci VIP kempu letos znovu otvíráme tzv. VIP kemp PLUS, kam můžete přijet jako do hotelu. Čeká vás zde vedle ostatních služeb jako jsou splachovaní toalety, sprchy, recepce atd. především postavený stan pro dvě osoby vybavený karimatkami a spacáky. Odpadávají vám tedy veškeré starosti s nošením kempingového vybavení, jeho stavbou a bouráním event. sušením a čištěním v případě nepřízně počasí. Můžete tedy na festival vyrazit jako do hotelu! Celková kapacita hotelového VIP kempu PLUS pro dvě osoby, je 100 stanů pro maximálně 200 osob. Lístky prodáváme jen po dvou.

Pro letošek jsme v rámci VIP kemp PLUS nachystali novinku. Nabízíme nové dvouložnicové stany a to pro rodiny i partičky (4 osoby). Pokud tedy chcete na Hrady vyrazit a ubytovat se v klidu jako rodina s dvěma dětmi pořiďte si vstupenky VIP kemp PLUS - FAMILY (ve variantě s permanentkou i bez ní). Ubytujete se v jednom dvouložnicovém stanu s karimatkami a spacáky.


Další festivaly v Olomouci
ULOŽIT SI TUTO AKCI

HRADY CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Bouzov -Bouzov Bouzov
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)