Úvod  -> Divadlo v Praze  ->  Divadlo v Praze

Hamlet - Prague Shakespeare Company (en)- Praha

pátek

23.08.2024

Pražský hrad Praha 1 Nejvyšší purkrabství, Jiřská 11/2, Praha 1 11900

Cena:550 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Hamlet - Prague Shakespeare Company (en)- Praha -Pražský hrad Praha 1 Nejvyšší purkrabství, Jiřská 11/2, Praha 1 11900  koupit vstupenku na Hamlet - Prague Shakespeare Company (en)- Praha -Pražský hrad Praha 1 Nejvyšší purkrabství, Jiřská 11/2, Praha 1 11900 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Hamlet - Prague Shakespeare Company (en)- Praha

HAMLET (PSC) Inscenace Guye Robertse
 
Kdo jsem? Proč existuji? Ústředními otázkami lidské existence se zabývá nová a neotřelá inscenace z produkce Prague Shakespeare Company, Bremer Shakespeare Company a Oděského akademického ukrajinského hudebně-dramatického divadla Vasyla Vasylka, jež vzniká ve spolupráci s českými Letními shakespearovskými slavnostmi a je finančně podporována z fondu EU Kreativní Evropa.
 
Hráno v angličtině s vybranými pasážemi v češtině, němčině a ukrajinštině. S českými titulky obsahujícími překlad Martina Hilského. Hrají: Jessica Boone, Taylor Napier, Karel Heřmánek ml., Gregory Gudgeon, Guy Roberts a další MÍSTA KONÁNÍ PŘEDSTAVENÍ: PRAŽSKÝ HRAD NEJVYŠŠÍ PURKRABSTVÍ Jiřská 11/2, Praha 1 POKLADNA PRAŽSKÝ HRAD je otevřena v hracích dnech od 18.00 do 21.00 hod. Představení začínají ve 20.30 hod. Vstupenky koupíte na www.shakespeare.cz. V případě nepříznivého počasí se představení předem neruší. Jednotlivé postavy mohou být alternovány i více herci. Změna programu vyhrazena.

Pořadatel

AGENTURA SCHOK, spol. s r.o. Jiřská 6, 119 00, Praha 1, Česká republika


Další divadelní představení v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Hamlet - Prague Shakespeare Company (en)- Praha -Pražský hrad Praha 1 Nejvyšší purkrabství, Jiřská 11/2, Praha 1 11900
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)