Úvod  -> Koncerty ve Středočeském kraji  ->  Koncerty v Benešově

Gaia Mesiah + A New Chapter- koncert Benešov nad Ploučnicí

Akce již proběhla

29.10.2022

Akce již proběhla

Městské kino, Čapkova 477, Benešov nad Ploučnicí


Aktuální Koncerty v Benešově


Čt

Kulturní dům Zdislavice, Zdislavice 36, Zdislavice (okres Benešov)


170 Kč

POP&ROCK PÁRTY je šesti hodinový povánoční taneční ples těch největších tanečních a rockových hitů od sedmdesátých let po současnost. Zkrátka od Abby až po Dua Lipu. Přijďte klidně v ...více

Čt

KD Dolní Benešov Dolní Benešov (okres Benešov)


590,-

Traktor se po úspěšném halovém tour a velkolepé oslavě dvaceti let vydá na jarních koncertech zpátky do klubů! V březnu 2023 navštíví patnáct sálů po celé republice. Rocková skupina T...vícePopis kulturní akce Gaia Mesiah + A New Chapter- koncert Benešov nad Ploučnicí

Gaia Mesiah vydávají nový singl a chystají velké podzimní klubové turné! Mimo jiné se v rámci tohoto turné podívají také do Benešova nad Ploučnicí!

Divoká kapela Gaia Mesiah rozhodně netrpí nedostatkem energie a po letní festivalové sezóně jede dál na plný plyn. 15. září vydává singl NeNe a rovnou k ní pouští do světa i klip. NeNe je první ochutnávkou z nového alba, které kapela chystá na začátek roku 2023.
„S kapelou jsme se dostali na úroveň vzájemného napojení, jaké jsme ještě nezažili, můžete tomu říkat vyšší vyspělost, chcete-li,“ říká k singlu NeNe basák a producent kapely Josh Stewart a dodává: „kapela stylově zůstává tam, kde nás lidé nejlépe znají, ale zároveň ve svém hudebním prostoru zkoumáme různé emoce a nuance, a na našem novém singlu to je určitě slyšet, a stejně tak to poznáte na našich dalších věcech.“ NeNe v sobě odráží rockové a heavy kořeny kapely, ale s novými polohami a sebejistotou, které si razí cestu na povrch, stejně jako odráží hlubší ženský aspekt tvrdé hudby. Tahle pecka vás smete jako mocný, všepohlcující oceán. Klip je od dnešního dne ke zhlédnutí na https://youtu.be/Q46AOl8-ppM.


Koncert Gaia Mesiah + A New Chapter v říjnu 2022 v Benešově nad Ploučnicí


Další koncerty v Benešově

Další koncerty Gaia Mesiah
Oficiální web Gaia Mesiah: https://www.gaiamesiah.com/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Gaia Mesiah + A New Chapter- koncert Benešov nad Ploučnicí -Městské kino, Čapkova 477, Benešov nad Ploučnicí

Gaia Mesiah