Úvod  -> Kulturní akce pro děti ve Zlínském kraji  ->  Kulturní akce pro děti ve Zlíně

Fantazie na kolečkách aneb Záhada mizejících hraček Tour 2022- Zlín- Představení ZRUŠENO

Akce již proběhla

19. 11. 2022

Akce již proběhla

Zimní stadion Luďka Čajky, Březnická 4068, Zlín


Aktuální Kulturní akce pro děti ve Zlíně


Út

Kongresové centrum Zlín ZLÍN (okres Zlín)

Poprvé v České republice! Agentura SHOW №1 AGENCY přináší nové kulturní akce, jaké jsme zde ještě neměli – Multimediální pohádku s pískovou animací "Sněhová královna&q...více

Ne

Kongresové centrum Zlín ZLÍN (okres Zlín)

A je to tady! Zbrusu nové představení se Smejkem, Tanculienkou a Huncúlikem s písničkami z jejich posledního filmu Poď von! Huncúlik sedí doma, nic nedělá a jen se povaluje, protože venku prší a hřmí blesky. Překvapí jej promočení Smejko a Tanculienka a snaží se ho zabavit p...vícePopis kulturní akce Fantazie na kolečkách aneb Záhada mizejících hraček Tour 2022- Zlín- Představení ZRUŠENO

Přestavení zrušeno:

 

„Holky a kluci, ale především milí rodiče,

vzhledem k nepříznivé celospolečenské situaci, chmurným náladám v kulturním sektoru i neutěšeným ekonomickým predikcím jsme se po zralé úvaze rozhodli muzikálovou revue Fantazie na kolečkách v roce 2022 zrušit.

Plně respektujeme obavy ze stále zvyšujících se cen za energie, zboží a služby i elementární strach z důsledků válečného konfliktu na Ukrajině, a tedy i přirozenou zdrženlivost rodin s dětmi ke všem výdajům.

Naše šou vznikla výhradně proto, abyste si odnesli úžasné zážitky plné vjemů a výkonů, které okouzlí a zejména dětem přinesou čirou radost do jejich srdcí a úsměv na jejich tváře. Poslední setkání s jejich hrdinou Michalem z Kouzelné školky společně se skřítky Františkem a Fanynkou bylo unikátní a neopakovatelné. Stejně tak propojení poetického příběhu s akční podívanou plnou akrobatických triků na koloběžkách, kolech a in-line bruslích na rampách v podání těch nejlepších.

Kolečka Fantazie se však zastavila a turné po České republice je zrušené.

Bylo to pro nás nejtěžší rozhodnutí v době finálních zkoušek na světovou premiéru a, i když jsme vynaložili maximální úsilí k propagaci a záchraně naší šou, tak k rozumné rovnováze náklady versus výnosy to nevedlo. 

Velmi se vám všem za to omlouváme.

 

Váš

Michal a Olda

MOOM Production s.r.o.

viz https://www.ticketportal.cz/Article/7768

Michal z Kouzelné školky přiveze dětem jedinečnou a neopakovatelnou rodinnou show v muzikálovém stylu. Poprvé a naposledy naživo skřítci František a Fanynka v pohádkovém příběhu o mizejících hračkách. Ohromující zážitek podpoří účinkující prohánějící se na freestyle koloběžkách, kolech a in-line bruslích a překvapí svými neuvěřitelnými skoky na rampách. Poetické vyprávění ve dvouhodinové show s úchvatnými kostýmy, světelnými efekty, nafukovacím světem a adrenalinovými výkony sportovců, jak je neznáte. Děti se stanou součástí děje a pomohou Michalovi a skřítkům vyřešit záhadu, kam a proč mizí hračky. 

 

Pro malé i velké. Přijďte podpořit Michala a oslavit s ním narozeniny a také 30 let jeho práce pro děti. Vzpomínky pro ty, co na Michalovi vyrostli a zážitky pro ty, kteří si ještě chtějí hrát. Fantazie přijede do 10 měst. Hrajeme v 10,30hod. a v 15,00 hod.. 

Předprodej zahájen. Využijte výjimečné akce teď ! Se slevovými kódy od Michala a od Bambule.

www.tickelive.cz   


Fantazie na kolečkách v listopadu 2022 ve Zlíně


Další kulturní akce pro děti ve Zlíně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

andreahodanova@seznam.cz
https://www.fantazienakoleckach.cz/cze/index.html