Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

ESTER KOČIČKOVÁ/& MOODY CAT/- Praha

pátek

24.05.2024

20:30

Malostranská Beseda Praha

Cena:300,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK ESTER KOČIČKOVÁ/& MOODY CAT/- Praha -Malostranská Beseda Praha koupit vstupenku na ESTER KOČIČKOVÁ/& MOODY CAT/- Praha -Malostranská Beseda Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce ESTER KOČIČKOVÁ/& MOODY CAT/- Praha

Ester Kočičková a Moody Cat Band

Nekorektní písňová show o Bohu, lásce a smrti...

 

Svérázný „polyester“ tuzemské kulturní scény se tentokrát publiku představí jako nekompromisní textařka, i jako pohříchu kompromisní, ale nakonec ještě biologicky udržitelná zpěvačka. Ve zhruba dvouhodinové, v mnoha směrech vskutku nekorektní písňové férii zazní ty nejznámější i nejzásadnější světové hity: od výběru z jazzových standardů, přes dílčí exkurze do repertoáru Amy Winehouse, Lou Reeda, Davida Bowieho, skupin Rammstein, Boney M. a dalších superhvězd, až po něžné a režné balady ze zpěvníku mexické superdivy Chavely Vargas. Tento žánrový chaos však Ester v rámci představení spojí do naprosto logického celku, ať už humorně odlehčenými komentáři a vysvětlivkami, nebo samotnými písňovými texty ve zvukomalebné češtině, které svým oblíbeným skladbám ušila na míru, protože, jak říká, si o to samy říkaly!

 

Moody Cat Band ve složení: Petr Zatloukal (akustická kytara, zpěv), Lucie Flemrová (basová kytara) a Petr Kamiš (bicí a perkuse).
 

Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

ESTER KOČIČKOVÁ/& MOODY CAT/- Praha -Malostranská Beseda Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)