Úvod  -> Kulturní akce pro děti v Moravskoslezském kraji  ->  Kulturní akce pro děti v Ostravě

Den dětí na Landeku- Ostrava

Akce již proběhla

27.05.2023

Akce již proběhla

Landek Park, Pod Landekem 64, Ostrava


Aktuální Kulturní akce pro děti v Ostravě


So

Apartmánový dům Landek, U nemocnice 837, Ostrava (okres Ostrava)


120 Kč

HRAVÝ DEN PRO RODINY S DĚTMINa co se můžete těšit:V CENĚPirátská stezka, Pirátské tvoření, Tvoření masek na karneval, Pirátský karneval s tancem, Soutěže, Skákací hrad pro nejmenší do 3 let, Ocenění masky-diplom, mini dětský koutek, ZA PŘÍPLATEKmalování na obličej, Me...vícePopis kulturní akce Den dětí na Landeku- Ostrava

Den dětí na Landeku

Přijďte se na Landek seznámit a pobavit s bytostmi z landeckých pověstí jako je landecká paní, landecký rytíř, ovčák a vodníci. Na několika stanovištích v Landek parku jsme si pro vás připravili speciální úkoly.

Když pak všechny jejich úkoly splníte, získáte svůj malý díl z bájného landeckého pokladu.

Jak bude akce probíhat

Na stanovišti u vstupní brány nebo v našem hlavním stanu u sportovního hřiště v Landek parku si zakoupíte vstupenku na akci, vstupné činí 100,- Kč na místě (75,- Kč v online předprodeji před akcí). Vstupné platí pouze děti, dospělí ne. Vstupenky následně vyměníte za barevný pásek Balónek, který si děti připevní na ruku. My tím tak bezpečně poznáme, že s námi dané dítě soutěží.

Dostanete také kartičku, na kterou budete sbírat razítka od landeckých bytostí. Razítka obdržíte na jednotlivých stanovištích za splnění úkolů. Pořadí plnění jednotlivých úkolů si můžete sami zvolit příp. si třeba mezi úkoly udělat přestávku na občerstvení apod. Úkoly budou vždy připraveny v několika úrovních obtížnosti, aby je mohly bez problémů plnit malé i velké děti. Jakmile budete mít na kartičce všechna razítka, přijdete si našeho hlavního stanu pro svou odměnu.

Celá akce probíhá od 10 do 16 hodin, délka programu je cca 60-90 minut dle rychlosti plnění úkolů. 

Už mám hotovo, co dál?

Pokud již máte všechno hotovo a vyzvedli jste si i svůj malý díl pokladu, máte možnost se volně zapojit do našich tvůrčích dílen u našeho hlavního stanu nebo se zabavit na dalších atrakcích v areálu Landek parku.


Další kulturní akce pro děti v Ostravě
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Den dětí na Landeku- Ostrava -Landek Park, Pod Landekem 64, Ostrava