Úvod  -> Kulturní akce pro děti v Jihomoravském kraji  ->  Kulturní akce pro děti v Brně

COMIC-CON JUNIOR- Brno

sobota

21.10.2023

09:00

Výstaviště Brno Brno

Cena:2290,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK COMIC-CON JUNIOR- Brno -Výstaviště Brno Brno koupit vstupenku na COMIC-CON JUNIOR- Brno -Výstaviště Brno Brno Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce COMIC-CON JUNIOR- Brno

Comic-Con JUNIORComic-Con Junior podruhé v Brně.

 

Dorazí i Daniel Jackson z oblíbeného seriálu Hvězdná brána.
 
Druhý ročník festivalu popkultury Comic-Con Junior potěší i letos všechny dětské a náctileté fanoušky sci-fi a fantasy. Brněnské výstaviště se na podzim, v termínu od 21. do 22. října, znovu promění v doupě komiksů, filmů a seriálů, kostýmů, videoher i společenských her nebo knih a obrazů. Návštěvníci si budou moci užít třeba jednu z ikon populárního seriálu Hvězdná brána, doktora Daniela Jacksona. Do 30. června mohou kupovat zvýhodněné vstupenky.
 
 
Setkání s filmovými a komiksovými hvězdami i youtubery, soutěž v „cosplay”, tedy v převlecích oblíbených postav a ikon, arkádovky, videohry, workshopy, výstavy nebo virtuální realita. To všechno má na programu festival Comic-Con Junior v Brně. „Oproti jarní akci v Praze je Comic-Con Junior o něco více zaměřený na děti a náctileté. Nicméně i dospělí si určitě přijdou na své. Snažíme se akci koncipovat tak, aby ji mohly navštívit celé rodiny s tím, že děti se zabaví třeba ve videoherně a na workshopech a fanoušci tatínkové a maminky se vystřídají na besedě s herci. Program obsahuje víc aktivit, kdy je možné si leccos vyzkoušet na vlastní kůži, zahrát si, ale i se něco nového naučit,“ láká na akci Pavel Renčín, marketingový ředitel z Active Radio, které akci pořádá.
 
 
„Pro cosplayery bude připraven bohatý program s vlastním podiem. Programové linie se budou věnovat fenoménům jako manga, anime a japonská kultura, Star Wars, Stargate, Pán času i další sci fi, samozřejmě nebudou chybět ani Harry Potter, Pán prstenů a další fantasy. Právě jeden z herců Hvězdné brány a představitel postavy doktora Daniela Jacksona, kanadský herec Michael Shanks, je první odtajněnou hvězdou programu,“ doplňuje programový ředitel festivalu Václav Pravda.
 
 
Návštěvníci se mohou těšit i na zajímavé povídání o videohrách, komiksových světech, primárně Marvel a DC, o literárních světech i populární vědě a technice nebo na speciální expozici od Hvězdárny a planetária Brno. V uličce Artist Alley budou prezentovat i prodávat svá díla tvůrci a umělci z různých zemí. Na místě si bude možné koupit merch spojený s populárními franšízami. Videoherně a deskoherně bude vyhrazena plocha až 2000 m2. V rámci obří videoherny budou představeny nové i retro konzole, virtuální realita, ale také herní počítače nebo notebooky, deskoherna pak nabídne desítky stolů pro karetní a deskové hry a hlavolamy. Nedílnou součástí Comic-Conu Junior bude opět i velká Pokémon zóna s turnaji, burzou kartiček a dalším programem.
 
 
 
 
Novinky a aktuality o akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích, kam jsou postupně přidávány finální, podrobnější informace:
Web: https://junior.comiccon.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/ComicConJunior/
Instagram: https://www.instagram.com/comiccon_junior/
Comic-Con Prague 2023 společně organizují společnosti Active Radio a.s. a Comic-Con Prague s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 


Program v sobotu 9:00 – 21:00

Rodinná vstupenka obsahuje vstup pro 2 dospělé a 2 děti (4-14 let včetně). 

Děti do 4 let zdarma.

Děti do 15 let pouze v doprovodu rodičů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Volný čas COMIC-CON JUNIOR- Brno v říjnu 2023


Další kulturní akce pro děti v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

COMIC-CON JUNIOR- Brno -Výstaviště Brno Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum COMIC-CON JUNIOR- Brno

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)