Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

ČESKOLAND 2/PODLE TMBK/- Praha

úterý

31.12.2024

00:01

TBA Praha

Cena:350,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK ČESKOLAND 2/PODLE TMBK/- Praha -TBA Praha koupit vstupenku na ČESKOLAND 2/PODLE TMBK/- Praha -TBA Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce ČESKOLAND 2/PODLE TMBK/- Praha

Českoland 2

Zahájení výstavy bude oznámeno na e-mail uvedený v objednávce a zároveň na této stránce ihned, jak bude uveřejněno pořadatelem.

A je to tady! Po veleúspěšné výstavě Českoland, která proběhla na podzim 2020 a přivítala dvacet tisíc vesměs pobavených návštěvníků, se populární umělec TMBK chystá na další nášup. Tentokrát ještě větší, drzejší a ambicióznější nejen co se týče výtvarná, tak i touhy vás rozesmát a pobavit.

V roce 2024 se chystá nový satirický cirkus, plný extravagantních instalací, pobuřujících soch a plastik i interaktivních šíleností, které jste nikdy netušili, že chcete vidět.

Čím více lístků se předem prodá, tím divočejší exhibici pro vás zvládneme připravit, přesně podle hesla: „Národ sobě! aneb samo se to mauzoleum pro Miloše neudělá!“

Kdo za projektem stojí?

Proslulý satirik a grafik, téměř národní umělec, TMBK alias Tomáš Břínek ve své tvorbě nešetří nic a nikoho, čímž na internetu denně baví stovky tisíc lidí. Na připravované výstavě opět zhmotní své kreativní satirické vize a ohne realitu svým pověstným humorem. Tato velkorysá exhibice dalece přesáhne rozměr instagramových memů a koláží.

Výsledkem bude interaktivní a pestrá výstava, na kterou si budete moct i sáhnout a prožít jí.Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

ČESKOLAND 2/PODLE TMBK/- Praha -TBA Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)