Úvod  -> Festivaly v Jihomoravském kraji  ->  Festivaly v Brně

Brněnská Bouře 2024- festival Brno- Debustrol, Asgard, Colosalist, Depresy, Godless Truth a další

sobota

01.06.2024

Letní kino Špilberk, Špilberk 210/1, Brno

Cena:555 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Brněnská Bouře 2024- festival Brno- Debustrol, Asgard, Colosalist, Depresy, Godless Truth a další -Letní kino Špilberk, Špilberk 210/1, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Brněnská Bouře 2024- festival Brno- Debustrol, Asgard, Colosalist, Depresy, Godless Truth a další

Festival Brněnská Bouře 2024Brněnská Bouře je jednodenní návrat do devadesátých let. Nový festival v samotném srdci města Brna, v nádherných prostorech hradu Špilberk, přinášejí jednu metalovou hvězdu za druhou a zvou tě na fantastický happening, kterým se pořadatelé chtějí na jeden den vrátit do dob prvních Brutalů, Nucleár Stormů, Obscínů a dalších ikonických festivalů z dob jejich mládí. Je to festival bez headlinerů, protože každá banda by zastala pozici hlavní kapely na soudobých akcích, takže už od 13 hodin, kdy festival startuje, pojede jedna bomba za druhou. Přijď si vychutnat kapely svého mládí a mladí si můžou přijít vychutnat atmosféru devadesátých let, kterou navíc podpoř fantastickým pivem Slavkovský Pivovar. Partnerem akce je Rovax a Rádio Beat.

Hrají ASGARD, COLOSALIST, DEBUSTROL, DEPRESY, GODLESS TRUTH, ISACAARUM, SHAARK, TROLLECH. Celý večer moderuje novinářská legenda Petr Korál.

Předprodej vstupenek je na smsticket. Do 31.12.2023 bude lístek za 555 Kč, do 30.5. 2023 za 605 Kč a na místě budou lístky za 666 Kč.


Festival Brněnská Bouře 2024 v červnu 2024 v Brně


Další festivaly v Brně

Další koncerty Debustrol
Oficiální web Debustrol: http://www.debustrol.com/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Brněnská Bouře 2024- festival Brno- Debustrol, Asgard, Colosalist, Depresy, Godless Truth a další -Letní kino Špilberk, Špilberk 210/1, Brno

Debustrol

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)