Úvod  -> Festivaly v Jihomoravském kraji  ->  Festivaly v Blansku

Festival pro židovskou čtvrť 2024- Boskovice- Katarzia, Kafka band, Lazer Viking, Budoár staré dámy a další

čtvrtek - neděle

04.07.2024-07.07.2024

různá místa, Hradní, Boskovice

Cena:700 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Festival pro židovskou čtvrť 2024- Boskovice- Katarzia, Kafka band, Lazer Viking, Budoár staré dámy a další -různá místa, Hradní, Boskovice

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Festival pro židovskou čtvrť 2024- Boskovice- Katarzia, Kafka band, Lazer Viking, Budoár staré dámy a další

Festival s nezaměnitelnou atmosférou pořádá UNIJAZZ, sdružení pro podporu kulturních aktivit a už skoro tři desetiletí neodmyslitelně patří k létu a začátku prázdnin.

Koná se v historickém jádru města, kde najdete unikátní židovskou čtvrť s jedinečným geniem loci, a na dalších místech v jeho okolí. Během čtyř červencových dnů zde můžete, nejen vstřebávat hudbu nejrůznějších žánrů v amfiteátru letního kina, zámeckém skleníku, synagoze či panském dvoře, ale i shlédnout divadelní představení v kulisách boskovického hradu, farské zahrady, nebo v intimnějším prostředí zdejších interiérů, před místním antikvariátem si poslechnout autorská čtení, prohlédnout si výstavy a někdy se stát i jejich součástí, chodit do kina na filmy, účastnit se workshopů, nakupovat a občerstvovat se u festivalových stánků, vydat se na cyklovýlet, či ve volných chvílích odpočívat v místních kavárnách, hospodách, lesích, nebo na koupališti.

O děti je tu také dobře postaráno a větší část workshopů a dílen je věnována právě jim. Na neopakovatelné atmosféře, kterou byste si neměli nechat ujít a kterou každoročně oceňuje několik tisíc návštěvníků, má zásadní podíl právě místo konání a jeho otevřenost.

Festival pomáhají tvořit a zajišťovat dobrovolníci z celé české republiky, kteří rok co rok přikládají ruku k dílu a patří jim za to obrovský dík. 

 

Katarzia, Kafka band, Lazer Viking, Ametyst, Tolstoys, Lelee, Krajina Ró, Budoár staré dámy, Fail Together, Limbo, Tábor, Labasheeda (NL), Glam one (D), HotPotFree (CZ/D)


Festival pro židovskou čtvrť 2024 v červenci 2024 Boskovicích


Zvu vás na festival pro židovskou čtvrť "Festivaly Boskovice" v Boskovicích v lednu 1970. Očekává vás bohatý program a zábava.

Další festivaly v Blansku
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Festival pro židovskou čtvrť 2024- Boskovice- Katarzia, Kafka band, Lazer Viking, Budoár staré dámy a další -různá místa, Hradní, Boskovice
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)