Úvod  -> Divadlo v Jihomoravském kraji  ->  Divadlo v Brně

BOSÉ NOHY V PARKU/DIVADELNÍ ŘEČKOVICE 2024/- Brno

sobota

01.06.2024

17:00

Amfiteátr Starý pivovar Brno-Řečkovice Brno

Cena:590,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK BOSÉ NOHY V PARKU/DIVADELNÍ ŘEČKOVICE 2024/- Brno -Amfiteátr Starý pivovar Brno-Řečkovice Brno koupit vstupenku na BOSÉ NOHY V PARKU/DIVADELNÍ ŘEČKOVICE 2024/- Brno -Amfiteátr Starý pivovar Brno-Řečkovice Brno Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce BOSÉ NOHY V PARKU/DIVADELNÍ ŘEČKOVICE 2024/- Brno

Bosé nohy v parku

Romantická komedie nejen o lásce
Neil Simon

Režie: Kateřina Iváková

Hrají:

Anna Kameníková (Linhartová) nebo Karolína Vágnerová, Radúz Mácha

Veronika Freimanová a Rudolf Hrušínský

 

Délka představení cca 95 min bez přestávky

 

Líbánky skončily. Mladí novomanželé Viktorie a Pavel se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel a kam zatéká a fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se, jak známo, přitahují? Zatímco ona řeší špagety s úžasnou omáčkou z mořských plodů připravené v krajkovém negližé, jeho vzrušuje spíš právnický případ, který mu jako začínajícímu advokátovi svěřili. Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Hektor, a Viktoriina konzervativní matka Ester, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm. Bosé nohy v parku nabízí úžasnou podívanou na první novomanželské trable, které jsou podány s vtipem a nadhledem a divák se baví od začátku až do konce. Mezi Pavlem a Viktorií to zkrátka správně jiskří, ať už se hádají, či milují.


RAGTIME ve spolupráci MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora uvádí celodenní divadelní festival DIVADELNÍ ŘEČKOVICE 2024. Je určen návštěvníkům všech věkových kategorií. Nabízí rozmanité divadelní žánry: pohádky pro ty nejmenší diváky, činoherní představení i muzikálový koncert z výběru světových skladeb.

Akce se koná 1.6.2024 v amfiteátru v prostorách bývalého pivovaru Řečkovice.

Divadelní Řečkovice vzdávají poctu a vzpomínku významným řečkovickým rodákům z kulturního, divadelního a filmového prostředí, Eduardu Cupákovi a Gustavu Nezvalovi.

Tato kulturní akce není pouze o podpoře kultury a divadla, je ale také o potřebné pomoci handicapovaným dětem z VELVET SMILE.


Další divadelní představení v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

BOSÉ NOHY V PARKU/DIVADELNÍ ŘEČKOVICE 2024/- Brno -Amfiteátr Starý pivovar Brno-Řečkovice Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)