Úvod  -> Festivaly v Královehradeckém kraji  ->  Festivaly v Náchodě

Bez Šance Fest X.- Police nad Metují

pátek - sobota

19.07.2024-20.07.2024

Hospůdka "U Pavla", Žděřina, Police nad Metují

Cena:450 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Bez Šance Fest X.- Police nad Metují -Hospůdka "U Pavla", Žděřina, Police nad Metují

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Bez Šance Fest X.- Police nad Metují

Festival Bez Šance Fest je letní benefiční hudební festival orientovaný ve stylech jako punk-rock, ska, rockabilly a hardcore, který se koná od roku 2015. Cílem festivalu je přiblížení punkové subkultury lidem, kteří ji doposud vnímají
spíše negativně a zároveň se snaží pomoci dětem, které to potřebují. Chceme spojit příjemné s užitečným a ukázat lidem, že i zábavou se dá pomáhat těm, kteří naši pomoc opravdu potřebují. Festival se taktéž vymezuje proti jakémukoliv násilí, rasismu, xenofobii, extrémismu a týrání zvířat.

Výtěžek ze vstupného bude věnován v podobě daru na Oddělení dětské hemato-onkologie Dětské kliniky FN Hradec Králové, které je jedno z osmi specializovaných pracovišť v České republice pro péči o děti se zhoubným onemocněním. Všechny vystupující kapely hrají s maximálně sníženými náklady, čímž vyjadřují podporu našeho záměru.

V roce 2024 se bude konat již desátý ročník. Festival se uskuteční v termínu 19.-20.7.2024 v Polici nad Metují a vystoupí na něm 18 kapel.

Kromě hudebního programu, festival připravuje i doprovodný program s nabídkou sportovních aktivit a kulturně vzdělávacího programu.


Další festivaly v Náchodě
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Bez Šance Fest X.- Police nad Metují -Hospůdka
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)