Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Bert & Friends /křest 1. alba/- Praha

sobota

23.11.2024

Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600

Cena:790 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Bert & Friends /křest 1. alba/- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600  koupit vstupenku na Bert & Friends /křest 1. alba/- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Bert & Friends /křest 1. alba/- Praha

Bert & Friends oslaví vydání svého prvního alba ve Foru Karlín koncertem velkým jako slon Bert & Friends je už dlouho jednou z nejoriginálnějších českých skupin, která si za dobu své existence vytvořila jak velkou fanouškovskou základnu, tak uznání v uměleckých kruzích. Kromě vyprodaných koncertů, kultovních nahrávek a barevných videoklipů se kapela pohybuje napříč uměleckou scénou – skupina se objevuje v inscenacích Národního divadla nebo Cirku la Putyka, frontman a zpěvák Albert Romanutti je pak také filmovým tvůrcem a skladatelem. Vrcholem tvůrčí hravosti pak bylo klavírní provedení svých písní ve vyprodaném Rudolfinu v listopadu 2023. Kapela nevydává nové písně úplně často, velkou událostí tedy bude na podzim příštího roku vydání nové desky, která bude po několika singlech a EP prvním dlouhohrajícím albem kapely.
 
„Celá deska bude jako ostrov, kdesi, kam člověk může jet na výlet, anebo tam zůstat, jako já,“ říká Albert. Nabitý rok kapela zakončí 23. listopadu koncertem ve Foru Karlín, kde novou desku pokřtí, a tradičně lze očekávat netradiční a osobitou událost. Půjde také o jediný solo koncert kapely v roce. „Koncert ve Forum Karlín je pro nás velký jako slon,“ dodává Albert, jež si s kapelou v listopadu podmanil pražské Rudolfinum, kde vystoupili v rámci festivalu Prague Sounds s hudebním setem Klasirdo. Ve vyprodané Dvořákově síni se od diváků dočkali třikrát standing ovation.

Pořadatel

RedHead Music s.r.o. Tusarova 791/31, 170 00, Praha 7, Holešovice, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Bert & Friends /křest 1. alba/- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)