Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Blansku

..and Ocean, Attic, Seth/Support: Bloodphemy/- Suchdol nad Lužnicí

pátek

08.09.2023

18:00

Kulturní dům Suchdol nad Lužnicí Suchdol nad Lužnicí

Cena:699,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK ..and Ocean, Attic, Seth/Support: Bloodphemy/- Suchdol nad Lužnicí -Kulturní dům Suchdol nad Lužnicí Suchdol nad Lužnicí koupit vstupenku na ..and Ocean, Attic, Seth/Support: Bloodphemy/- Suchdol nad Lužnicí -Kulturní dům Suchdol nad Lužnicí Suchdol nad Lužnicí Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce ..and Ocean, Attic, Seth/Support: Bloodphemy/- Suchdol nad Lužnicí

..and Ocean, Attic, Seth

..and Ocean (Fin) Symphonic Black Metal ...A Oceans, svého času známý jako Havoc Unit , je metalová kapela z Finska. Vznikla v roce 1989 jako death metalová skupina s názvem Festerday , ale brzy změnila svůj styl na symfonický black metal . První album vydala pod názvem ...and Oceans v roce 1998 a v následujících letech se vydala méně tradičním, více průmyslově orientovaným směrem.


ATTIC (D) Kapela je výrazně ovlivněna Mercyful Fate a King Diamond a hraje styl, který je obzvláště podobný těm prvním zmíněným ATTIC je německá heavy/speed metalová skupina z Gelsenkirchenu/Lünenu v Severním Porýní-Vestfálsku, která vznikla v roce 2010. Skupina vydala během roku 2012 několik menších nahrávek, než později téhož roku vydala své plnohodnotné studiové album „The Invocation“.


Seth (F) Historie black metalové formace SETH a Season of Mist sahá až do počátků francouzské metalové scény. Debut kapely 'Les Blessures de L'Ame' (1998) byl jedním z prvních vydání na labelu. Toto album je nyní považováno za základní kámen francouzského black metalu a je průkopníkem použití jejich rodného jazyka na black metalové nahrávce. SETH znovu zažehl plamen těch raných dnů s 'La Morsure du Christ', které lze považovat za pokračování vysoce ceněného debutu.
Další koncerty v Blansku
ULOŽIT SI TUTO AKCI

..and Ocean, Attic, Seth/Support: Bloodphemy/- Suchdol nad Lužnicí -Kulturní dům Suchdol nad Lužnicí Suchdol nad Lužnicí
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum ..and Ocean, Attic, Seth/Support: Bloodphemy/- Suchdol nad Lužnicí

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)