Úvod  -> Divadlo v Jihomoravském kraji  ->  Divadlo v Brně

ZuZu kabaret Sexy Circus a SideShow- Brno

sobota

25.05.2024

Kabaret Špaček, Kopečná 326/46, Brno

Cena:390 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK ZuZu kabaret Sexy Circus a SideShow- Brno -Kabaret Špaček, Kopečná 326/46, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce ZuZu kabaret Sexy Circus a SideShow- Brno

Rádi bychom vás pozvali na neobvyklou oslavu května lásky. Přijďte s našim ZuZu kabaretem strávit tento čas trochu netradičně a zažít opět další jedinečnou atmosféru. Naše akce přináší nový pohled na kabaret plný zábavy a překvapení. Připravte se na nezapomenutelný večer plný umění i vzrušení.

Naše další představení v kabaretu Špaček bude mít tentokrát cirkusovou támatiku. Některé naše umělce uvidíte zcela v nových rolích, které odpovídají tématu večera, některé uvidíte zcela poprvé.

 Máme pro vás připravena komediální, cirkusová, burleskní a jiná kabaretní čísla, dýchající nejen tancem a cirkusem. Čekají vás estrády a varieté, akrobatický tanec, scénická vystoupení a všemi oblíbená kouzelnická show, která vás zavede do světa fantazie a cirkusu. Připravte se na emocemi nabitá vystoupení, plné originality, vášně a líbivého umění.

ÚČINKUJÍCÍ:

  • Luigi - profesionální kouzelník a iluzionista. Svým vystoupením vás vtáhne do fantasy příběhu Pána prstenů. Jakou roli mít bude, vám schválně pro teď neprozradíme.
  • Klára Ondrůšková - několika násobná vítězka České republiky ve stepu, studentka JAMU v oboru muzikálové herectví, momentálně jí můžete potkat i v brněnském Městském divadle v roli Wendsday v muzikálu Adamsova rodina.
  • Sweet Cherries - Tanečnice, side dancers (vedlejší tanečnice)
  • Angelica G´LAmour - moderátorka 
  • Creepy Clowns - párový akro tanec na zemi 
  • Elektra Show - brněnská burleska
  • Alesmin Fanick - profesionální orientální tanečnice
  • Lady AnnMart - Náš speciální host. Královna komedie a burlesky v Polsku. Její vystoupení nazvané ´Koblížek´ si opravdu nenechte ujít :-)

 

Během tohoto velkolepého večera si  opět budete moci dopřát skvělé víno a další lahodné nápoje, jako i náš speciální drink večera. Na našem menu najdete samozřejmě i kulinářské specialitky. A ani tentokrát jsme nezapomněli ani na oblíbenou tombolu a soutěže pro všechny.

 

Společně s kabaretem Špaček se na vás těšíme!

 


Další divadelní představení v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

ZuZu kabaret Sexy Circus a SideShow- Brno -Kabaret Špaček, Kopečná 326/46, Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)