Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Ziggy Alberts- koncert v Praze

čtvrtek

03.05.2023

Rock Café Praha 1 Národní 20, Praha 1 11000

Cena:480 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Ziggy Alberts- koncert v Praze -Rock Café Praha 1 Národní 20, Praha 1 11000  koupit vstupenku na Ziggy Alberts- koncert v Praze -Rock Café Praha 1 Národní 20, Praha 1 11000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Ziggy Alberts- koncert v Praze

Australský písničkář Ziggy Alberts se vrací do Evropy a vůbec poprvé přijede také do Prahy. Jeho jemné skladby doprovází upřímné příběhy ze života osmadvacetiletého hudebníka. Mezi největší vzory řadí Bena Howarda a Jacka Johnsona.
 
Hudební styl na desce Dancing In the Dark popisuje Alberts jako future folk: „Album je mixem syrové upřímnosti s jemnými syntetickými zvukovými krajinami plné organických samplů. Mojí snahou bylo reflektovat rozsah lidské zkušenosti v současném světě.“ Na albu spolupracoval s kanadským hudebníkem Donovanem Woodsem.
 
„Jeho písně vyzařují hřejivou auru. Na předchozí nahrávce Searching for Freedom se Alberts odvrátil od společenských témat, když se vydal hledat vnitřní svobodu mimo věčný prostor. Udržitelnost, mír, pořádek a pochopení – skrze tato osobní témata bude jeho tvorba silně rezonovat s posluchači,“ napsal v recenzi magazín Atwood.
 
Unikátnost Ziggyho Albertse na folkové scéně dokládají i další kladné ohlasy. Australský Triple J o něm řekl: „Přestože příběh Ziggyho sledujeme od začátku, jeho tvorba nás má stále čím překvapit.“ Britský Clash dodává: „Je věrný folkovým tradicím, ale je mu vlastní moderní zvuk. Jeho tvorba svým klidem snese srovnání i s Benem Howardem. Na jedné straně roztomilý a ve svých textech naprosto vážný.“
Pořadatel
Fource Entertainment s.r.o. Lidická 797/18, 150 00, Praha, Česká republika


Koncert Ziggy Alberts v květnu 2023 v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Ziggy Alberts- koncert v Praze -Rock Café Praha 1 Národní 20, Praha 1 11000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Ziggy Alberts- koncert v Praze

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)