Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Zara Larsson- Praha

středa

06.03.2024

Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600

Cena:1290 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Zara Larsson- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600  koupit vstupenku na Zara Larsson- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Zara Larsson- Praha

ZARA LARSSON VENUS TOUR 6. 3. 2024 - Praha, Forum Karlín Popová ikona Zara Larsson poprvé v Praze jako headliner! Se svým tour Venus zavítá do Fora Karlín na začátku března. CENA VSTUPENKY 1290,- Kč LIVE NATION A ARTIST PŘEDPRODEJ OD 1. 11. 2023 V 10:00 VSTUPENKY V PRODEJI OD 3. 11. 2023 V 10:00 Zara Larsson nasbírala miliardy streamů, získala řadu multiplatinových certifikátů a přitáhla si stálou celosvětovou fanouškovskou základnu. V roce 2016 se prosadila na globální scéně jako skladatelka s energickým hlasem a živelná hudební síla. Její platinová deska So Good z roku 2017 se stala fenoménem a stala se "druhým nejstreamovanějším debutem ženské umělkyně na Spotify v historii". Mezitím se neustále prosazovala u posluchačů prostřednictvím trojnásobně platinové skladby Never Forget You s MNEK a platinových hitů Lush Life, Ain't My Fault a Symphony s CleanBandit.
 
Nyní je celosvětově uznávanou superhvězdou, která posbírala zejména ocenění Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids' Choice Awards a MTV EMAs. V roce 2021 vydala album Poster Girl s nejvýraznějšími skladbami "Ruin My Life", "Wow" a "Talk About Love" [feat. Young Thug]. Spolupracovala s umělci jako David Guetta, Kygo, Tyga, Ty Dolla $ign a Sabrina Carpenter, vystoupila například na koncertu Nobelovy ceny míru a virtuálně v Robloxu, a zároveň se pyšní titulem "drzá feministka od vedle" od Teen Vogue. Během roku 2022 se spojila s Alessem v písni "Words", která zaznamenala stovky milionů streamů. Drzý single "Can't Tame Her" startuje její další éru. Třpytivé disco rytmy doplňuje poselstvím, které má dodat sílu a jak sama zpívá "ji nezkrotíš". Zara tak dává přesně najevo, kým je a kolik nás toho od ní ještě čeká. Dodává k tomu: "Moje osobnost je důležitou součástí mé tvorby a nechávám ji plně projevit se. Vždycky jsem byla taková showgirl - miluju třpyt, lesk, nadýchanost a světla. Ale je také na čase, abyste mě poznali." Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Kontaktujte nás pomocí tohoto odkazu, přikládejte prosím naskenovaný průkaz ZTP/P.

Pořadatel

LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. U Slavie 1540/2a, 100 00, Praha, Česká republika

Více


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Zara Larsson- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Zara Larsson- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)