Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Yann Tiersen + support- Praha

pátek

08.03.2024

Divadlo Archa Praha 1 Na Poříčí 26, Praha 1 11000

Cena:990 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Yann Tiersen + support- Praha -Divadlo Archa Praha 1 Na Poříčí 26, Praha 1 11000  koupit vstupenku na Yann Tiersen + support- Praha -Divadlo Archa Praha 1 Na Poříčí 26, Praha 1 11000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Yann Tiersen + support- Praha

Informace

Hudební mág Yann Tiersen přiveze do Prahy klavír i elektroniku Francouzský skladatel a multiinstrumentalista se vrací do Prahy po dlouhých devíti letech. Tiersen, který se proslavil především soundtrackem k filmu Amélie z Montmartru, naposledy uhranul vyprodané Roxy. Tentokrát přijede 8. 3. 2024 do prostor současného Divadla Archa, a to v rámci své Kerber Complete Tour: Solo Piano + Electronics. Jak už název napovídá, diváci se mohou těšit na dvě části koncertu – klavírní a elektronickou.
 
Tiersen hrál již od dětství na klavír a violu a v raných letech se zaměřoval především na filmovou hudbu (kromě zmiňované Amélie například snímek Good Bye, Lenin!). Později se žánrově přiklonil k energickému punk-rocku, v posledních letech ho naopak stále více fascinuje elektronika. Pestrost a nepředvídatelnost jsou součástí tvorby tohoto avantgardního umělce. Na svoji aktuální tour vyráží Tiersen v karavanu, bez řidiče a s cílem objevovat nová místa a navazovat nová přátelství. Koncerty se budou soustředit na Tiersenova poslední dvě alba – Kerber v klavírní podobě a jeho experimentálnější verzi 11 5 18 2 5 18, která vznikla pro festival Superbooth zaměřený mimo jiné na modulární syntezátory. Koncert organizuje Charmenko Czechia.

Pořadatel

Charmenko Czechia s.r.o. Za Poříčskou bránou 390/18, 186 00, Praha 8, Karlín, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Yann Tiersen + support- Praha -Divadlo Archa Praha 1 Na Poříčí 26, Praha 1 11000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)