Úvod  -> Volný čas

Webinář: Základní chyby a omyly v našem rozhodování- Online

Akce již proběhla!

13.04.2021

Akce již proběhla!

Live stream, online přenos, Online

Cena:250 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Webinář: Základní chyby a omyly v našem rozhodování- Online -Live stream, online přenos, Online

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Webinář: Základní chyby a omyly v našem rozhodování- Online

Schopnosť urobiť správne rozhodnutie nie je iba umením, ale aj exaktnou vedou. Vždy, keď stojíme pred významným, ale aj úplne banálnym rozhodnutím, naša hlava má totiž na výber tiež. Jednou možnosťou je počúvnuť myslenie rýchle, intuitívne, emociónálne. Druhá možnosť je aktivovať posudzovanie pomalé, váhavé a logické. Aké faktory ovplyvňujú túto voľbu? Zhoršuje či zjednodušuje široká škála možností našu schopnosť rozhodnúť sa? Kedy môžeme a kedy naopak rozhodne nesmieme dôverovať svojej intuícii a aký vplyv má na naše rozhodovanie typológia osobnosti? Zažite prednášku, ktorá zmení spôsob, akým rozmýšľame o myslení! Populárny psychiater Cyril Höschl vo svojom webinári pútavo priblíži celosvetovo známe učenie Kahnemana a Tverského, vysvetlí techniky ovplyvňovania voľby a objasní konkrétne príklady jednotlivých faktorov, pravdepodobnostných výpočtov a rôznych skreslení, ktoré postihujú naše rozhodovanie. 

 

Prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych.

je český psychiater, popularizátor vedy a vysokoškolský pedagóg. Po nežnej revolúcii bol prvým slobodne zvoleným dekanom 3. lekárskej fakulty Univerzity Karlovej (1990-1997) a v období 1997-2003 potom pôsobil vo funkcii prodekana pre reformu štúdia a zahraničné styky tej istej fakulty. Od roku 1990 do roku 2014 bol riaditeľom psychiatrického centra Praha a do roku 2011 taktiež pôsobil ako riaditeľ Centra neuropsychiatrických štúdií v Prahe. V rokoch 2007-2008 pôsobil vo funkcii prezidenta Asociácie európskych psychiatrov, v období 2008-2009 potom v pozícii prezidenta Európskej federácie lekárskych akadémií (FEAM). V rokoch 2004-2011 bol predsedom Českej lekárskej akadémie. Je riaditeľom Národného ústavu duševného zdravia.

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

— Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení. 

— Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes který se na webinář lehce připojíte. Pokud vstupenkou zakoupíte v den konání akce, odkaz na webinář vám přijde v jednom e-mailu přímo se vstupenkou.

— Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen poslouchat. 

— Live stream webináře se vysílá prostřednictvím platformy Vimeo, přímo ve vašem internetovém prohlížeči. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

— Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.

— V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám bude k dispozici po dobu 30 dní.

— Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.

— Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.

— Na jeden vstup se může zúčastnit celá rodina.

 

Odpovědi na často kladené otázky naleznete zde:

bit.ly/OtazkyOdpovediCZŠtítky: Přednáška / Konference, Online

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Webinář: Základní chyby a omyly v našem rozhodování- Online -Live stream, online přenos, Online

PRODEJ VSTUPENEK Webinář: Základní chyby a omyly v našem rozhodování- Online -Live stream, online přenos, Online

KOUPIT VSTUPENKY na Webinář: Základní chyby a omyly v našem rozhodování- Online -Live stream, online přenos, Online

Zaslat odkaz na akci emailem